1. 2. 3. Sınıf Matematik Eğitimi Öğretmen Akıllı Matematik Aracı

Eğitim Programı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
Üretici: Edusoft
indir.com gezginler.net
Bu program 1. 2. 3. sınıflar için hazırlanmış matematik dersini akıllı tahtayla anlatmak için oluşturulmuştur. Uygun eğitim araçları olmadan akıllı tahtaları kullanamazsınız.
Mevcut tahtalar bu programla akıllanacak. Bu program ile sınıfınızda akıllı tahta olmadan projeksiyon cihazıyla sunumlar hazırlayabilirsiniz. Matematiğin temeli olan toplama, çıkarma, bölme, çarpma işlemleriyle birlikte geometrik şekiller, kesirler, örüntüler, ölçü, zaman ve paralarımız gibi konular hakkında bilgileri bu programda bulabilirsiniz. Sınırsız uygulama imkanı ile çizim yapmak yerine hazır nesnelerden faydalanabilirsiniz. Bu size zamandan tasarruf sağlamaktadır. Ayrıca çocukların derse aktif olarak katılabilmelerini sağlar.
İndirme Sayfası (indir.com)

Değerli Öğretmenlerimiz Sınıflarınızda projeksiyon cihazı ile kullanabileceğiniz yeni ilköğretim 1. 2. 3. sınıf matematik eğitimi ürünü “Öğretmen Akıllı Matematik Aracı” çıktı. Akıllı tahtaları akıllı yapan tahtanın kendisi değil içindeki yazılımdır. Uygun eğitim aracı olmadan akıllı tahtalar verimli olarak kullanılamaz. Bu program ile sınıfınızda akıllı tahtanız olmasa bile projeksiyon cihazı ile profesyonel sunumlar hazırlayabileceksiniz. Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme gibi temel işlemlerin dışında 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ve 5. sınıf müfredatında konu anlatımı için ihtiyacınız olabilecek tüm görseller ve araçlar bu programda bir arada sunulmuştur. Geometri, Kesirler, Örüntüler, Çokluklar, Ölçü, Zaman, Para konularında birçok görsel elinizin altında. Özellikle 1., 2., 3. sınıf matematik konularını anlatmak için Powerpoint sunusu aramak zorunda kalmayacaksınız. Sınırsız uygulama imkanı ile aktif ders işleyebileceksiniz. Çizim yapmak yerine hazır nesneleri kullanarak zamanı verimli kullanacak daha çok uygulama için vakit kazanacaksınız. İster mouse ile ister grafik tablet ile ister akıllı tahta ile matematik derslerini en sevilen ders haline getirin. Sınıfınızda böyle bir yazılımla neler yapabileceğinizi hayal edin. Öğrencileriniz derse artık çok daha istekli ve dikkatli katılacaklar. Yapabilecekleriniz sizin hayal gücünüzle sınırlı. Tahtalarınız bu program yardımıyla akıllanacak.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;