20 Adet Flash Oyun Paketi

Ücretsiz Flash Oyunlar Bir Arada

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Oyunkolu.com
tamindir.com indir.com

TAMindir olarak size sunduğumuz bu paket Oyunkolu.com tarafından seçilmiş ve hazırlanmış, flash oyunlardan oluşan ücretsiz bir oyun paketidir.Özel olarak uygulama dosyalarına çevirilmiş olan paket içerisindeki 20 adet farklı flash oyununu kurulum yapmadan sadece çift tıklayarak çalıştırabilir ve en çok beğenilen ve oynanan oyunlar arasında yer alan bu oyunlar ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Paket İçerisindeki Oyunlar ve Oyunkolu.com Adresleri;

1. Araba Park Et2. Balon Patlatma3. Ben 10 Canavara Karşı4. Cehennemde 13 Gün5. Counter Strike6. Dağcı Motor7. Domuz Gribiyle Savaş8. Dragon Yumurtası9. Hareket Ustası10.Hastalıklı Domuzlar11.Manyak Adam12.Sal Savaşı13.Scooby Futbol Oynuyor14.Sinirli Çocuk15.Süper Bilardo16.Süper Pilot17.Tehlikeli Dağ Arabası18.Transformers 2 Robotlar19.Var mısın Yok musun20.Zuma

Not: Dilerseniz oyunları teker teker isimlerine tıklayarak Oyunkolu.com üzerinden online olarak oynayabilir veya TAMindir'den bu paketi bilgisayarınıza indirerek oyunları internet olmayan yerlerde bile flash oyun keyfini yaşamaya devam edebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
20 Adet Flash Oyun Paketi ile birbirinden eğlenceli 20 adet flash oyunu internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabilirsiniz.
Bu eğlenceli 20 adet flash oyunu bilgisayarınıza indirerek, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan evinizde, ofisinizde ya da bilgisayarınızın olduğu her hengi bir noktada oynayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Paketin içerisinde uygulama dosyalarına çevrilen oyunları sadece bir tık ile oynamaya başlayabilirsiniz.
Paket içerisinde bulunan flash oyunlar ; 
1. Araba Park Et
2. Balon Patlatma
3. Ben 10 Canavara Karşı
4. Cehennemde 13 Gün
5. Counter Strike
6. Dağcı Motor
7. Domuz Gribiyle Savaş
8. Dragon Yumurtası
9. Hareket Ustası
10.Hastalıklı Domuzlar
11.Manyak Adam
12.Sal Savaşı
13.Scooby Futbol Oynuyor
14.Sinirli Çocuk
15.Süper Bilardo
16.Süper Pilot
17.Tehlikeli Dağ Arabası
18.Transformers 2 Robotlar
19.Var mısın Yok musun
20.Zuma
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;