5KPlayer - Video Music

Video - Müzik İndirme ve Oynatma Yazılımı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
indir.com

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, internet ortamından sorunsuz bir şekilde medya dosyalarını indirmenize ve oynatmanıza imkan tanıyan harika bir yazılımdır.

Oldukça sade ve şık bir arayüz ile birlikte gelen yazılıma herhangi bir ücret ödemeden sahip olabiliyorsunuz. Bu arayüz üzerinden dosyalarınızı indirmeniz de ve oynatmanız da ihtiyaç duyabileceğiniz tüm fonksiyonlara kolayca ulaşabilir ve işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

5KPlayer - Video Music MP4, MKV, AVI, FLV ve DVD'ler başta olmak üzere MP3 müzik, APE, FLAC, AAC gibi hemen hemen tüm popüler ses ve video formarlarına destek sunmaktadır. Müzik, video, 4K ve 5K videolar dahip olmak üzere tüm medya dosyalarınızı yüksek kalitede sorunsuz bir şekilde indirmenizi sağlayan yazılım, kullanıcılarına üstün bir görüntüleme ve dinleme deneyimi sunuyor.

Yazılım, MP3 çalar, video oynatıcı, DVD oynatıcı, FLV oynatıcı, MKV oynatıcı yanı sıra tüm dijital medya video müzik kütüphanesi ile birlikte geliyor.

Mutlaka denemelisiniz!

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;