Ad-Aware AdBlocker

Ad-Aware Reklam Engelleme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Lavasoft
tamindir.com indir.com

Ad-Aware AdBlocker kullanıcılara reklam kaldırma konusunda yardımcı olan ücretsiz bir reklam engelleme programıdır. 

Ad-Aware güvencesini arkaasına alan program sayesinde sinir bozucu nitelikte olan reklamlardan kurtulabilmekteyiz. İnternet tarayıcılarımızda internet üzerinde gezinti yaparken farklı sitelerde sayfanın herhangi bir yerine tıkladığımızda açılan reklam pencereleri gezintimizi bölmekte, internetimizi yavaşlatmakta ve keyfimizi kaçırmaktadır. Bunun yanında kapatılamayan ve ses çalan reklamlar da internet gezintilerimizi baltalamaktadır. Hele ki sistemimizin donanım özellikleri yüksek değilse ve netbook gibi cihazlarda internete giriyorsak bu reklamlar katlanılamayacak boyutlara gelmektedir.

İşte Ad-Aware AdBlocker bu tip problemleri tamamen ücretsiz olarak çözmenize imkan veriyor. Tek bir tıklama yardımıyla bu reklamları devredışı bırakabilen program oldukça pratik bir kullanım da sunuyor. Programı kullanabilmek için bilgisayarınıza yüklemeniz yeterli olmaktadır.

Ad-Aware AdBlocker'ın en güzel özelliklerinden biri video reklamı engelleme özelliğidir. YouTube, Vimeo gibi video sitelerinde seyrettiğiniz videoların arasına sıkıştırılan bu videolar internet bağlantımızın kotasından yemekte ve video izleme keyfimizi kaçırmaktadır. Ad-Aware AdBlocker sayesinde bu reklamları da devre dışı bırakabilmekteyiz.

Ad-Aware AdBlocker en yaygın kullanılan internet tarayıcıları olan Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve Internet Explorer'ı desteklemektedir. Program kurulum sonunda açık olan tarayıcı pencerelerinizi otomatik olarak kapatır ve reklam engelleme işlemine başlar. Kurulum bitmeden çalışmalarınızı kaydedip açık tarayıcılarıızı kapatmanızı tavsiye ederiz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Tamamen ücretsiz bir reklam engelleme yazılımı olan Ad-Aware AdBlocker sayesinde sinir bozucu olan reklamlardan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

İnternet tarayıcınızı kullanarak gezinti yaptığınız zamanlarda çeşitli sitelerde karşımıza çıkan reklamlar gezintimizi bölmekte, internet hızımızı yavaşlatmaktadır. Buna ek olarak kapatılamayan ve sesli reklamlarda internette gezinirken keyfimizi kaçırmakta ve zamanla bu reklamlar katlanılamayacak düzeylere gelmektedir. İşte bu gibi problemlerin önüne geçebilmek için kullanabileceğiniz Ad-Aware AdBlocker sayesinde sadece tek bir tıklama hareketi ile internet sitelerinde açılan reklamları devre dışı bırakabilirsiniz.

Ad-Aware AdBlocker' da bulunan ve alternatif yazılımlardan ayıran en önemli özelliği video reklamları da engelleyebilmesidir. İnternet üzerinde bulunan Youtube, Vimeo, DailyMotion gibi sitelerdeki videolarda bulunan reklamları engelleyebilen yazılım ile video izleme keyfini kesintisiz olarak yaşayabilirsiniz. 

Program Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve Internet Explorer web tarayıcılarını desteklemektedir. Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra yapacağınız kurulum işlemi öncesinde açık olan web tarayıcılarını kapatmanızı öneririz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;