Adblock Edge

Firefox için Reklam Engelleme Eklentisi

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: adstomper
tamindir.com indir.com

Adblock Edge internet gezintileriniz esnasında size reklamsız gezinti yapabilme imkanı tanıyan bir reklam engelleme aracıdır.

Ücretsiz bir Firefox eklentisi olan Adblock Edge kullanıcılara internet sayfalarında gezinti yaparken reklam kaldırma seçeneği sunar. Bazı internet siteleri oldukça yoğun bir şekilde reklama boğulmuş halde hizmet verebilmektedir. Bu reklamlar aşırıya kaçtığında sinir bozucu olmaktadır. Reklamların kimisi pop-up şeklinde ekranınızın ortasında belirirken kimisi fare hareketlerinizi takip eder ve zorunlu olarak tıklamanızı gerektirir. Tıklanması hemen hemen kaçınılmaz olan bu reklamlar kullanıcıları farklı siteleri ziyaret etmeye zorlar ve düşük konfigürasyonlu sistemlerde gezinti hızının düşmesine ve tarayıcının çökmesine neden olur.

İşte bu gibi durumlarda reklam kaldırmak bir ihtiyaç haline gelmektedir. Adblock Edge bize reklam kaldırma işlemini gerçekleştirebilmek için kolay bir çözüm sunar. Firefox tarayıcının güncel sürümleri ve Firefox türevleri olan SeaMonkey ve Thunderbird ile uyumlu olan tarayıcı eklentisi bu tarayıcılara yüklendiğinde reklam kaldırma işlemini uygular ve sisteminizi reklamlar nedeniyle kilitlenmeden ve uyguzsuz siteleri ziyaret etmekten kurtarır.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

İnternet sitelerinde gezinti yaparken çıkan gereksiz ve rahatsız edici reklamlardan sıkılan kullanıcılar için geliştirilmiş olan Adblock Edge sayesinde artık bu reklamları engelleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bir Mozilla Firefox eklentisi olan Adblock Edge, kullanıcılara internet sitelerinde gezinti yaparken karşılarına çıkan reklamları kaldırabilme seçeneğini sunmaktadır. Reklam engelleme ve kaldırma konusunda oldukça kolay bir çözüm yolu sunan eklenti ile sisteminizi reklamlar nedeniyle kilitlenmekten kurtarabileceğiniz gibi aynı zamanda uygunsuz sitelere giriş yapmanızın da önüne geçmiş olursunuz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;