Adobe Animate CC

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
Üretici: Adobe
gezginler.net

Flash Professional, yaklaşık yirmi yıldır web'de zengin animasyonlar üretme alanında bir standart olmuştur. HTML5'in ortaya çıkışı ve web standartlarını kullanan animasyonlara olan talepten dolayı, yerel HTML5 Canvas ve WebGL desteği ile birlikte çalışabilmek için geçen birkaç yıl içinde aracı tamamen yeniden tasarladık. Üstün animasyon aracı olarak web'de ve daha fazla alanda konumunu daha iyi temsil etmek amacıyla, Şubat 2016 sürümüyle birlikte Flash Professional adını Adobe Animate CC olarak değiştiriyor.

Adobe Animate CC; vektör animasyonları, reklamlar, multimedya içeriği, geniş kapsamlı deneyimler, uygulamalar, oyunlar ve daha fazlasını zaman çizelgesi tabanlı bir geliştirme ortamında oluşturmanıza olanak tanır. Animate; HTML5 Canvas ve WebGL gibi çoklu çıktılar için yerel destek sunar, ayrıca Snap.SVG gibi özel biçimleri destekleyecek şekilde kapsamlıdır. Animate'in çıktı biçimleriyle ilgili sunduğu esneklik, eklenti ihtiyacı olmadan içeriğinizi istediğiniz yerde görüntüleyebilmenizi sağlar. Animate sınıfının en iyisi çizim ve illüstrasyon araçları sunmasının yanı sıra Adobe CreativeSync ile güçlü bir entegrasyon da sağlar.

Adobe Animate CC, masaüstü ve mobil cihazlarda, TV'lerde ve daha fazla aygıtta hareketli, etkileşimli içerik oluşturmanıza ve sunmanıza izin veren karşılaştırmalı geliştirme araçları sunar. Yerel HTML5 Canvas desteği ve mevcut Animate dosyalarını HTML'e dönüştürme özellikleri sayesinde modern web standartlarından faydalanın. İçeriği bir kere geliştirin ve ardından bunu Android ile iOS dahil olmak üzere neredeyse her cihaza veya işletim sistemine dağıtın. En yeni ultra yüksek çözünürlüklü monitörler ve ekranlar dahil olmak üzere her türlü faktör veya aygıt için içerik oluşturun veya içeriğe canlılık kazandırın. Ayrıca, en son Interactive Advertising Bureau (IAB) standartlarını karşılayan HTML5 Canvas reklamlarını kolaylıkla oluşturun. 

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;