Adobe Dreamweaver

Site tasarımı ve programcılar için kodlama editörü

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
Üretici: Adobe
indir.com gezginler.net

Dreamweaver nedir?

Adobe Dreamweaver CS5 5 sektörün önde gelen web geliştirme ve düzenleme yazılımı, masaüstü, akıllı telefonlar, tabletler ve diğer cihazlar için standartlara dayalı Web siteleri ve tasarımlar oluşturmak için görsel ve kod düzeyinde yazılım aracıdır. Çoklu Önizleme paneli Çoklu Önizleme paneli ile akıllı telefonlar, tablet, ve kişisel bilgisayarlar için tasarım. Medya sorgu desteği sayesinde, geliştiriciler tek bir panelden kontrol edebilirler jQuery Mobil entegrasyon jQuery kodu ile gelişmiş etkileşim ekleyebilirsiniz. jQuery, web sayfaları için geniş bir yelpazede yazılım yapmanızı sağlayan JavaScript kütüphanesidir. Cep telefonları için başlangıç ??şablonları ile işinizi kolaylaştırabilir. CSS3/HTML5 destek CSS paneli Stil, CSS3 desteği güncellenmiştir. Tasarım görünümünde, ekran boyutlarını ayarlamak gibi farklı stiller uygulayarak, medya sorguları desteklemektedir. HTML5 ile kolay ve etkileşimli yazılım yapmanızı sağlar. Live View artık desteği (QuickTime) ve etiketlerini içerir. Cutting-edge Live View oluşturma Güncelleştirilmiş bir WebKit render motoru ile şimdi, Live View ile kontrol edebilirsiniz. Gerçek zamanlı medya sorgu desteği ile birden fazla cihaz için Önizleme tasarımları oluşturabilirsiniz. HTML5 ve CSS3 özellikleri geliştirilerek daha verimli mobil cihazlar için tasarım yapabilirsiniz

İndirme Sayfası (indir.com)

Adobe Dreamweaver CS6 artık Adobe Dreamweaver CC olduDreamweaver CC, tüm ekran boyutları için projeler tasarlamanızı, geliştirmenizi ve yayınlamanızı sağlayan sağlam ve entegre bir çözüm sunan sektörde önde gelen web aracıdır. Yeni CSS Designer, Adobe Edge Web Fonts, jQuery kullanıcı arabirimi widget'ları, daha kolay HTML5 ses ve video ekleme ve geliştirilmiş Akıcı Izgara Arabirimi gibi yeni özellikler sayesinde web tasarımcıları ve geliştiricileri web ve mobil içeriklerini hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde oluşturabilirler.

Adobe Dreamweaver CC ile Gelen Yeni Özellikler:

Daha bağlantılı bir DreamweaverDreamweaver CC, Creative Cloud'un bir parçasıdır. Yani, sunulan en son güncellemelere ve ileride sunulacak özelliklere anında erişebilirsiniz. Eğitim videolarından oluşan ve giderek daha da gelişen zengin kitaplık sayesinde becerilerinizi geliştirin ve yeni araçlarla tanışın. Creative Cloud ve Behance entegrasyonu sayesinde projelerinizi kolayca paylaşabilir ve dünya çapındaki kreatif profesyonellerden anında geribildirim alabilirsiniz.

CSS DesignerKullanımı kolay görsel düzenleme araçları, temiz ve web standardında kodlar oluşturmanıza, degradeler ve kutu gölgeler gibi CSS özelliklerini hızla uygulamanıza yardımcı olur. Etkiyi tasarımınızda anında görebilirsiniz. Artık titiz ince ayarlara son. Koda geri dönmeye son. Sonucu tüm ayrıntılarıyla görebilirsiniz.

Akıcı Izgara MizanpajıWeb tasarımları ve görsel olarak yanıt veren mizanpajlar oluşturun. Geliştirilmiş Akıcı Izgara Mizanpajı arabirimi, masaüstü bilgisayarlar ve diğer aygıtlar için farklı ekran boyutlarında görüntülenen projeler tasarlamayı son derece kolaylaştırıyor.

Edge Web FontsEtkileyici metinlerle ortama canlılık katın. Adobe Typekit® ile desteklenen geniş ve giderek gelişen Adobe Edge Web Fonts Kitaplığını kullanın. Dreamweaver ve Edge araçlarının içinden web fontları ekleyin. Son derece hızlı yüklenen sayfalar oluştururken, göz alıcı stillere sahip tipografileri daha fazla kontrol sağlayarak ekleyin.

Modern platform desteğiHTML, CSS ve JavaScript ile projeler yaratın. PHP'de dinamik sayfalar oluşturun. Geliştirilmiş kod ipucu ve söz dizimi renklendirme özelliklerini kullanarak daha verimli kodlama yapın.

jQuery kullanıcı arabirimi widget'larıSıkıcı düğmelerden ve sıradan simgelerden kurtulun. jQuery kullanıcı arabirimi widget'larını sürükleyip bırakın. Daraltılabilir içerik panellerini görüntülemek için akordiyonlar ekleyin. Tüm düğme durumlarını güncelleyerek mobil uygulamalarınızı ve arabirimlerinizi özelleştirin.

  • CSS'yi görsel açıdan düzenlemeye yönelik CSS Designer
  • Dinamik web tasarımları oluşturmaya yönelik Değişken Izgara Mizanpajları
  • Edge Web Fonts entegrasyonu
  • Edge Animate entegrasyonu
  • jQuery kullanıcı arabirimi bileşenlerini sürükleyin ve bırakın
  • Basit bir kullanıcı arabirimi ile iş akışı geliştirilir
  • Geçişlerin dahil olduğu CSS3 desteği
  • Ayarları Eşitle

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;