Adobe Muse

Kolay web sayfaları oluşturma programı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
indir.com gezginler.net

Adobe Muse, İnternet üzerinde kendinize özel web sayfası oluşturabilmeniz için tasarlanmış bir yazılımdır.

Bu program sayesinde acemi olsanız bile kolay ve yol gösterici kulamı ile internet üzerinden kendinize özel web sayfası hazırlayabilirsiniz. Web sayfanızın içeriğini özelliklerini efektlerini istediğiniz gibi kendiniz ayarlayabileceksiniz.

Programın içinde kullanıcı dostu ara yüz desteği bulunmaktadır. Programı bilgisayarınıza yükledikten sonra program size ne yapmanız gerektiğini talimatlar vererek kullanımı kolaylaştıracaktır.

İndirme Sayfası (indir.com)

Adobe Muse ile tek bir kod satırı bile yazmadan web sitesi oluşturun!

Görsel, yazdırma özelliklerine benzer özellikler taşıyan bir ortamda kod yazmadan profesyonel web siteleri tasarlayın. Adobe Muse, baskı tasarımcıları ve görsel tasarımcıların bilinen özellikleri, yüzlerce web fontunu kullanarak ve katman ve sayfa boyutunu birden çok cihazda ekrana göre ayarlayarak Web'de içeriklerini almalarını sağlar. Business Catalyst hizmeti veya herhangi bir barındırma sağlayıcısı ile yayınlayın.

Adobe Muse CC ile Gelen Yeni ÖzelliklerMasaüstü ve mobil aygıtlar için tek bir kod satırı bile yazmadan web standartlarına uygun dinamik web siteleri oluşturup yayınlayın. Çok iyi bildiğiniz araçları ve yüzlerce web fontunu kullanarak özgürce tasarım yapın. Slayt gösterileri ve formlar gibi etkileşimler ekleyin ve daha fazlasını keşfedin. Dilediğiniz yerden kolayca paylaşmak için dosyalarınızı Creative Cloud™'a kaydedin. Tüm yaratıcı dünyanız tek bir merkezde toplanıyor. Yalnızca Creative Cloud'da.

Öne çıkan yeni özelliklere bakınWeb sitenizde ufak tefek güncellemeler yapmaktan kurtulun. Kolayca kaydırılabilir animasyon efektleri oluşturun. Dilediğiniz sağlayıcıda barındırılan sitelerinize iletişim formları ekleyin. Ve çok daha fazlasını yapın. Tüm bu yeni özellikler Adobe® Muse™ CC yazılımında!

Tarayıcıda düzenlemeSite sahiplerinin, mizanpaj veya yapıyı etkilemeden tarayıcı kullanarak yayındaki web sitelerinin içeriği üzerinde değişiklikler yapmalarını sağlayın. Değişiklikleri orijinal Adobe Muse CC dosyalarıyla birleştirip birleştirmeyeceğinize siz karar verin.

Creative Cloud'un bir parçasıCreative Cloud'un bir parçası olan Adobe Muse CC ile yaratıcı süreciniz daha sorunsuz, daha pratik ve daha bağlantılı bir hal alacak. Uygulamayı tek uygulama üyeliği seçeneğiyle veya diğer tüm yaratıcı araçları içeren Creative Cloud tam üyelik seçeneğiyle alabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;