Affinity Photo

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: Serif Ltd.
gezginler.net

Affinity Photo, piyasanın tekeli halinde olan Photoshop programına alternatif olarak piyasaya sürülen ve fotoğraf düzenleme işlemlerinin kolayca yapıldığı bir resim düzenleyicisidir. Yazılımın Photoshop'tan avantajı ise yapılan işlemlerin bilgisayarı daha az yorması ve daha kısa sürede işleme alınabilmesidir.

Affinity Photo size olağanüstü bir palet sunarak fotoğrafınızı düzenlemenize veya çeşitli şekillerde rötuş yapmanıza yardımcı olabilir.

Bunlardan bazıları fırça, silgi, bulanıklaştırma aracı, klon aracı, şifa aracı, kalem, metin kutuları, büyüteç ve boya kovası gibi klasik fotoğraf işleme araçlarını içermektedir ancak aynı zamanda daha karmaşık olanları da içermektedir.

Uygulama, "Filtreler" menüsüne gidilerek bulunabilen birden çok filtreyi kapsar. Erişimlerini kolaylaştırmak için çeşitli kategorilerde düzenlenmiştir.

Her şey göz önüne alındığında, Affinity Photo, önemli çaba sarfetmeksizin bilgisayarınızdaki fotoğrafları düzenlemenize, rötuş yapmanıza veya manipüle etmenize yardımcı olan kullanışlı bir uygulamadır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)