AMD Driver Autodetect

AMD Ekran Kartı Sürücüsü İndirme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com gezginler.net

AMD Driver Autodetect kullanıcılarına sistemlerinde kullandıkları ekran kartını tespit etme ve işletim sisteminizle uyumlu olacak şekilde en güncel ekran kartı sürücüsünü indirme konusunda yardımcı olan bir sürücü indirme aracıdır.

AMD tarafından yayınlanan resmi bir uygulama olan AMD Driver Autodetect ile sisteminizin özelliklerini bilmenize gerek kalmadan ekran kartı sürücünüzü yenileyebilirsiniz. Kullanıcılar sistemlerinde kullandıkları donanımlar hakkında bilgi sahibi olmayabiliyorlar. Karışık model adlarına sahip olan bu donanımların isimleri ileri seviye kullanıcılar tarafından bile unutulacak cinsten olabiliyor. Bu nedenle sisteminizdeki donanımları otomatik tanımlayacak ve uyumlu sürücüleri yine otomatik olarak indirecek bir yazılım kullanışlı olabiliyor.

AMD Driver Autodetect sadece ekran kartı modelinizi tanımlamakla kalmamakta. Program işletim sisteminizin versiyonunu ve 32 bit veya 64 bit olup olmadığını da tespit edebiliyor. AMD Driver Autodetect ile en güncel ekran kartı sürücülerinizi sisteminizle uyumlu olacak şekilde indirebilirsiniz ve sürücü indirme sayfalarında kaybolmaktan kurtulursunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

AMD Driver Autodetect, ekran kartınızı ve işletim sisteminizi kontrol eder ve yeni bir sürücü varsa size bildirir ve dilerseniz indirmenize yardımcı olur.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;