Antensiz TV

İnternet Televizyon

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Antensiz TV
tamindir.com indir.com

İnternetten ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz yüzlerce televizyon kanalıyla 100'den fazla radyo kanalını bir araya getiren Antensiz TV yüzlerce film ve diziyi ayağınıza getiriyor. Program sunduğu ekstra özelliklerle hızlı erişim sağlamanın yanında eğlenceli zaman geçirmenizi de sağlıyor.

Antensiz TV ile Ankara, İstanbul ve İzmir'de bulunan Mobese kameraları online olarak takip edilebiliyorsunuz. Canlı maç sonucu takibi yapılabilen programda, canlı sohbet etme imkanı da var. Tüm bu özellikler yanında Antensiz TV keyifli vakit geçirmek isteyenler için yüzlerce oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Favori kanallarınızı oluşturabileceğiniz, kanal araması yapabileceğiniz Antensiz TV'ye MMS kodunu bildiğiniz televizyon kanallarını ekleyerek programı kişiselleştirmeniz de mümkün.

Yemek tarifleri, HD ve stream video oynatıcı, eğitim videoları gibi ekstra özellikleri bulunan program yardımıyla Tamindir'e en son eklenen programları da takip edebilirsiniz.

Antensiz TV 1.0.0.9 Sürüm Güncellemeleri:

  • Tamindir destekli program bölümü eklendi.
  • Eğitim videoları eklendi
  • Yeni kanallar eklenerek kameralar düzeltildi.

Antensiz TV 2.0 Sürüm Güncellemeleri:

  • Program daha işlevsel ve daha hızlı hale getirildi
  • Kameralar Yenilendi
  • Tv Kanallarında güncellemeler yapıldı
  • Radyo kanallarında yenileme yapıldı
  • Dinamik yayın akışı eklendi (Yan menüden izlemek istediğiniz programa tıklarsanız kanal otomatik açılır)
  • Programı güncellemesi bundan sonra otomatik olacaktır. Yani yeni kanal eklendiğinde sürüm güncellemesi ile değil programı kapatıp açtığınızda olacaktır.

Önemli! Programın kurulumu için bilgisayarınızda .NET Framework kurulu olmalıdır.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Antensiz TV, programı herhangi bir üyelik ve kullanım bedeli istemeden yüzlerce televizyon kanalını izleme imkanı sunan bir yazılımdır.
Program, Hd kalitede yüksek çözünürlükte yayın imkanı sunan 100' den fazla kanal imkanı ile diziden, spora, film' e kadar tüm kategorilerde kanallara yer vermektedir.
Program ile; ücretli yayın kanallarına erişebilir, lig ve Avrupa maçlarına engelsiz canlı olarak bakabilirsiniz. 
Favori kanallarınızı oluşturabileceğiniz, kanal araması yapabileceğiniz Antensiz TV'ye MMS kodunu bildiğiniz televizyon kanallarını ekleyerek programı kişiselleştirmeniz de mümkün.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;