Ar IPTV - WEB TV İzle

IPTV server ile tv keyfi

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
Üretici: pathway
indir.com gezginler.net
Ar IPTV - WEB TV İzle, programı IPTV hesabı oluşturarak her bilgisayar ortamından net olarak televizyon izleme programıdır.
Program, kullanıcılara IPTV server bağlantısı sunarak, her internet ve bilgisayarın bulunduğu ortamlar'da kapsamlı olarak televizyon izleme imkanı sunan bir programdır.Windows işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz bir programdır. 
Tamamen kullanıcı odaklı olarak çalışan yazılım sayesinde, televizyon izleyebilir, radyo kanalları ile radyo dinleyebilirsiniz. Program yüksek görüntü sıkıştırması kullanarak takılma olmadan yayını izlemenizi sağlar.
İndirme Sayfası (indir.com)

Tv ekranına veya cep telefonuna bağlı kalma derdiniz bitti. Iptv sayesinde dilediğiniz yerden IPTV server hesabınızı girerek maçlarınızı ve filmlerinizi izleye bileceksiniz. Program yüksek görüntü sıkıştırması kullarak takılma olmadan yayını izlemenizi sağlar. IPTV sayesinde WEB TV hesaplarınızda çalışmaktadır. IPTV, WEBTV ve Smart TV özelliğine sahip cihazınız olmasa bile AR IPTV sayesinde bu yayınlarınıda izleyebilecek ve  görüntüyü HDMI kablosu ile TV ekranınıza taşıyabileceksiniz. Yayınları tam ekranda izleyerek keyfinizi katlayın.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;