AVGO Free DVD Ripper

DVD'leri Bilgisayara Kaydetme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Avgo Inc
tamindir.com indir.com

AVGO Free DVD Ripper, DVD diskler üzerinde yer alan farklı bölümleri ve parçaları çeşitli video formatlarına dönüştürerek bilgisayarınıza kaydedebilmeniz için tasarlanmış başarılı bir yazılımdır.

iPhone, iPad, iPod, Samsugn Galaxy, Zune, Apple TV ve günümüzde kullanılmakta olan daha birçok modern cihaz üzerinde çalışabilecek şekilde DVD diskleriniz üzerinde yer alana videoları uygun formatlara dönüştürebilen yazılım, sade arayüzü ve kolay kullanımıyla da dikkat çekmektedir.

Kullanımı oldukça kolay olan program ile dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilmek için öncelikle DVD sürücümüz üzerine diskimizi yerleştiriyoruz. Ardından dönüştürmek istediğimiz formatı seçiyoru. Ardından videonun belirli bir bölümü kesmek istiyorsak gerekli düzenlemeleri yapıyor ve istersek video çözünürlüğünü değiştirebiliyoruz. Son olarak videonun dönüştürüldükten sonra kaydedileceği klasörü seçerek işlemimize başlıyoruz. Hepsi bu kadar.

DVD diskleriniz üzerinde yer alan görüntüleri taşınabilir cihazlarınızla uyumlu bir şekilde bilgisayarınız üzerine kaydetmek için güçlü bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız, AVGO Free DVD Ripper'ı denemenizi öneririm.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
AVGO Free DVD Ripper; DVD disklerinizde bulunan parçaları dilediğiniz video formatına çevirerek bilgisayarınıza kopyalamanıza yardımcı olmak için hazırlanmış bir kaydetme yazılımıdır.
AVGO Free DVD Ripper; kullanımı kolay ve oldukça basit bir arayüze sahip yazılımdır. iPhone, iPad, iPod, Samsung, Galaxy, Zune, Apple TV gibi cihazlarda kullanılabilecek şekilde DVD diskleriniz de bulunan videoları dönüştürmenize olanak sağlar.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;