AXASOFT Cari Hesap Takip Programı

Stok cari hesap ve fatura işlemleri yapma programı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
Üretici: Axasoft
indir.com gezginler.net
AXASOFT Cari Hesap Takip, yazılımı işletmelerin cari, kasa, stok ve fatura işlemlerini kolay bir şekilde takip edebileceği bir program dır.
AXASOFT Cari Hesap Takip, yazılı kullanımı ve kurulumu kolay deneme sürümü olan bir program dır. Programın tam sürümü için programın web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Programın genel özellikleri geniş olup işletmeler için takip konusunda eşsiz bir program dır.
AXASOFT Cari Hesap Takip, yazılımı cari hesap takip özelliği ile alış yaptığınız firmaların ve satış yaptıgınız müşterilerinizin borç-alacak hesaplarının takibini yapabilir, dilediginiz zaman hesap ekstresi alarak tüm hareketleri inceleyebilirsiniz. Tüm cari hesap hareketlerinin raporunu detaylı olarak yazıcı, excel ve word 'e çıktı 
 AXASOFT Cari Hesap programı; ürün alışı ve ürün satışı yapan tüm ticari işletmelerde; cari hesap, alış-satış , kasa, açık hesap borç-alacak takibi ve fatura, irsaliye işlemleri için rahatlıkla kullanılabilir.
İndirme Sayfası (indir.com)

AXASOFT Kolay Cari Hesap Takip Programı; işletmenizin Cari, Kasa, Stok, Fatura, Alış, Satış (Peşin-Taksitli) hesaplarını kolay bir şekilde hiç kafanız karışmadan takip edebileceğiniz ön muhasebe programıdır. Cari hesap takip özelliği ile alış yaptığınız firmaların ve satış yaptıgınız müşterilerinizin borç-alacak hesaplarının takibini yapabilir, dilediginiz zaman hesap ekstresi alarak tüm hareketleri inceleyebilirsiniz. Programda cari hareketleri Alış, Satış, Ödeme ve Tahsilat işlemlerinden oluşarak ürün alışı yaptığınız zaman satın aldığınız ürünler programda kasa hesabınızdan tutarı düşülür ve stoklarınıza giriş yapılır, ürün satışı yaptıgınız zaman satış tutarı kasanıza giriş ve stoklarınızdan çıkış gerçekleşir. Cari hesaplara uyguladığınız ödeme ve tahsilat işlemleri sonucu makbuz yazdırabilirsiniz. Programın taksitli satış özelliği ile müşterilerinize taksit satış ve taksit takibi yapabilir ve taksit ödeme günü gelenleri program size ekranda yanıp sönen bir mektup ile bilgi verir. Tüm cari hesap hareketlerini detaylı olarak rapor alabilir, yazıcı, Excel ve Word e çıktı verebilirsiniz. Kısacası şirketinizin cari, kasa, stok, alış, satış, fatura hesaplarını defterde tutmak yerine bilgisayar ortamında güvenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz için ideal bir program. Özellikleri

 • Cari Hesap Takibi
 • Kasa Takibi
 • Stok Takibi
 • Fatura Yazdırma
 • Alış-Satış-Ödeme-Tahsilat Takibi
 • Peşin Satış
 • Taksitli Satış
 • Taksit Takibi
 • Detaylı Raporlama
 • Otomatik yedekleme
 • Şifreleme özelliği ile veri koruma

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;