Balon Patlatma Oyunu

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: FreeGamePick
tamindir.com indir.com

Balon Patlama Oyunu size üç farklı oyun modunda saatlerce süren eğlence sunan ücretsiz bir oyundur.

Eşleşen renklerdeki balonları patlatarak puanları topladığımız oyunda istersek serbestçe balonları patlatabiliyor, istersek zamana karşı yarışabiliyor, istersek de bulmaca modunda balonlar arasında saklanmış elmasları toplayarak ilerliyoruz.

Farenin sol tuşuyla fırlattığımız balonları aynı renk balonlar ile çarpıştırarak patlattığımız oyunda farenin sağ tuşu ile balonların rengini değiştirebilir, farklı avantajlar sağlayan özel güçlerimizi kullanabiliriz.

Oyun oynamaya zamanımız yoksa oyun kaldığımız yerden devam etmemize olanak sağlamaktadır.

Puan kazandıkça ve bölümleri geçtikçe özel güçlere sahip yeni balonlar açılıyor ve oynanışa heyecan kazandırıyor. Yediden yetmişte her oyunsevere hitap eden oyun kolay ve akıcı bir yapıda oynanış sunmaktadır.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Balon Patlatma Oyunu boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz ve keyifli anlar yaşayabileceğiniz mini bir hedef vurma oyunudur.
Bazen kısa ama boş vakitlerimizde bilgisayar başında oyalanmak isteriz. Bazen de minik bir kardeşimiz ya da çocuğumuz bizden bilgisayara istediğinde onu oyalayacak bir oyun gerekir. İşte İndireceğiniz Balon Patlatma Oyunu  tam olarak böyle bir oyun.
Oyun ise oldukça basit tasarlanmış. Minik maymunun elinde bulunan iğnenin yönünü ve şiddetini ayarlayarak balonları vurmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz her bölümün ardından seviye biraz daha artıyor ve daha zorlu görevler geliyor karşımıza.
Küçük boyutu ile oldukça pratik bir flash oyun olan oyunu kurmanıza gerek bile yok. İndireceğiniz dosya içerisine tıklayarak yeni pencerede oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;