Batak

Batak Oyunu

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Battak
tamindir.com indir.com

Genellikle lise yada üniversite yıllarında öğrenilen Batak oyununu boş zamanlarınızda bilgisayarınız üzerinde oynamak için ücretsiz olarak Batak programını indirebilirsiniz. Oyun aslında ihaleli batak oyunu. Eğer ihaleli batağı bilmiyorsanız endişe etmenize gerek yok çünkü normal batak oyunundan tek farkı, kaç el alacağınız için diğer oyuncular ile yarışa giriyorsunuz ve en çok eli alırım diyen o oyunda kozu belirliyor. Yani koz sabit olarak maça değil.

Bir çok kişi batağı ya lisede yada üniversite öğrenmiştir. Şahsen bizim öğrenci evine misafirliğe gelenlere kapıdan girmeden sorduğumuz soru batak bilip bilmedikleri oluyordu. Bakkala kim gidecek diye karar vermek için bile batak attığımız olmuştur. Ayrıca batak oynayalım da denmez. Batak atalım denir.

Batak oyunu ile bu keyfi bilgisayarınıza taşıyarak dilediğiniz zaman ihaleli batak oynayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyun biraz eski olduğu için bilgisayar hamlelerinize çok iyi yanıt veremiyor fakat pratik yapmak için oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Batak, sevilen kart oyunun PC versiyonudur.
Batak severler için yeniden tasarlanan oyunda artık eşli olarak oynanabilme özelliği eklendi. Eşli oyunda, eli alan oyuncu ortağının da elini yönetibiliyor. Bu durumda eğer oyunu alan taraf bilgisayar ise sizin elinizi de bilgisayar yönetiyor. 
Bu eğlenceli kart oyunu tüm batak severlerin keyifle oynayacağına eminiz. Bol şanslar!
Kurulum Uyarısı
1-BaTTaK 2011 oyununun kurabilmesi için bilgisayarınız Microsoft Framework ürünün herhangi bir sürümünün bulunması gerekmektedir.
2-Eğer bilgisayarınızda herhangi bir Framework sürümü bulunmaz ise Kurulum dosyası sizi 
otomatikman bilgisayarınıza en uygun sürümü indirip kurabileceğiniz Microsoft sitesine yönlendirecektir.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;