Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama

Call of Duty Modern Warfare 2 Oyunu için Türkçe Dil Yaması

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Oyunçeviri
tamindir.com indir.com

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama, gönüllü olarak oyun çevirileri yapan Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanmış bir Türkçe dil paketidir.

Oldukça popüler bir FPS oyunu olan Call of Duty Modern Warfare 2 için yayınlanan bu Türkçe yama sayesinde oyunda anlamakta güçlük çektiğiniz bölümleri ve oyunun hikayesini daha rahat anlayabileceksiniz. Call of Duty Modern Warfare 2 sahip olduğu özel senaryosu ile oyun severlerin gönlünde taht kuran bir yapımdı. Call of Duty Modern Warfare 2'de John "Soap" McTavish adlı kahramanımızı yöneterek Makarov ve Shepherd gibi kötülere karşı mücadele vermekteydik. Maceramız sırasında Captain Price gibi Call of Duty serisiyle özdeşleşmiş kahramanlarla da karşılaşmaktaydık.

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama sayesinde oyunun derin hikayesini daha net olarak takip edebileceksiniz. Yama altyazıların yanında oyunun menülerini de Türkçe'leştirmekte. Yamayı yüklemek biraz uzun sürebilmekte, bu nedenle kurulum sırasında biraz beklemenizi tavsiye ediyoruz. İyi eğlenceler.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama OyunÇeviri ekibi tarafından özverili çalışmalar sonucunda oluşturulmuş, Call of Duty Modern Warfare 2 oyununu tamamen Türkçe takip etmenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Türkçe Dil paketidir.

En popüler FPS oyunları içerisinde yerini alan Call of Duty Modern Warfare 2 oyununda bulunan menü, diyalog, altyazı ve görevleri %100 oranında Türkçe'ye çevirebilirsiniz. Bu sayede oyunun konusunu ve kurgusunu çok daha iyi anlayabilir, size verilen görevleri eksiksiz yerine getirebilirsiniz.

Türkçe dil desteği sayesinde oyunun hikayesini net bir şekilde takip etmenizi sağlayan Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yamayı mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;