Cartoon Me

Resim Karikatürleştirme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Cartoon Me fotoğraflarınıza karikatür görünümü kazandırmak ve farklı fotoğraf efektleri uygulamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir resim editörüdür.

Oldukça sade ve kolay kullanılabilen bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Cartoon Me kullanıcılara temel fotoğraf düzenleme araçlarını da sunmaktadır. Cartoon Me kullanarak fotoğraf boyutlandırma işlemi uygulayabilir ve fotoğraflarınızın dosya boyutunu küçültebilirsiniz. Bunun yanında çalıştığınız fotoğraf üzerinde renk ayarı yapabilmek de mümkündür. Cartoon Me kullanıcılara resim döndürme konusunda da yardımcı oluyor. 

Cartoon Me'nin sunduğu fotoğraf efektleri ile fotoğraflarınıza yağlı boya tablosu görünümü kazandırabilirsiniz. Bu yolla tıpkı sanatsal bir çalışma gibi görünen fotoğraflarınız oldukça hoş bir şekle bürünmektedir. Cartoon Me'nin sahip olduğu bir başka hoş efekt ise pikselleştirme efektidir. Bu filtre ile fotoğrafınıza tıpkı eski bilgisayar oyunlarında olduğu gibi köşeli ve pikselleşmiş bir görünüm kazandırabilirsiniz.Program bu tip filtreler üzerinde ince ayar yapabilmenize de imkan tanıyarak tercihlerinize en uygun fotoğrafı yaratmanıza olanak sağlıyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Cartoon Me, Windows işletim sisteminde kullanabileceğiniz eğlenceli bir resim editörüdür. Bu programı kullanmaya başladıktan sonra resimlerinizi eğlenceli hale getireceksiniz.

Cartoon Me ile mevcut resimlerinizi eğlenceli karikatürler haline getireceksiniz. Program sade arayüze sahip olup kullanımı oldukça basittir. Programı yalnızca resimlerinizi karikatürleştirmek için kullanmıyorsunuz. Aynı zamanda fotoğraf boyutlarını yeniden ayarlama, renk ayarı yapma ve resim döndürme işlemlerini de yapabiliyorsunuz. 

Fotoğraflarınıza pikselleştirme efekti verebileceğiniz bu ücretsiz uygulamayı mutlaka deneyin. 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;