Coowon Browser

Gelişmiş İnternet Tarayıcısı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Coowon Studio
indir.com
Oyuncular için geliştirilmiş ek özellikleri sayesinde oldukça gelişmiş bir internet tarayıcısı olan Coowon Browser' ı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Google Chrome alt yapısı kullanılarak geliştirilmiş olan Coowon Browser hızı, kararlılığı ve kullanıcısına sağladığı eklenti desteği ile dikkat çekmektedir. Tarayıcıda bulunan özel eklentiler sayesinde oyunlarda bulunan bot yönetme ve yürütme işlemini otomatik olarak yapabilir, farklı sekmelerde farklı hesaplara girebilme imkanını da sunmaktadır. Bu sayede aynı anda aynı tarayıcıda farklı sekmeler kullanarak farklı hesaplarınızı kolay bir şekilde kontrol altına alabilirsiniz.
Ayrıca Coowon Browser' da bulunan ve oyuncuların en çok kullanacaklarını tahmin ettiğimiz oyun hızı ayarlama özelliği sayesinde flash oyunlar ile tarayıcı tabanlı oyunların hızını arttırabilirsiniz. 
Tüm bunlara ek olarak tarayıcı ile mouse ve klavye hareketlerinizi kaydedebilir, yanlışlık ile kapattığınız sekmeleri özel tuş yardımı ile yeniden açabilir, seçilen metinleri sürükle bırak yaparak arama işlemi başlatabilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;