cPicture

Fotoğraflara Mini Düzenleme Ve Kütüphane Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR , EN
Üretici: cPicture
tamindir.com indir.com

cPicture, fotoğraflarınızı görüntüleme ve bilgilerini detaylı olarak Windows gezgini içerisinde görmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir fotoğraf gösterme programı.

Standart Windows Resim Görüntüleyici yerine kullanabileceğiniz cPicture, tüm fotoğraflarınızı Windows gezgini içerisinde rahatça görmenizi sağlıyor. Bununla sınırlı kalmayan program fotoğraflarınızın tüm detaylı bilgilerini de yine aynı pencere üzerinde görmenizi sağlıyor.

Basit ama kullanışlı bir program olan cPicture, tercih edebileceğiniz ideal fotoğraf görüntüleyici programlardan bir tanesi. Şayet şahsım adına bana Windows'un sunduğu standart fotoğraf görüntüleyici yetiyor. Fakat resimler ile ilgili sürekli uğraşan yada üzerinde çalışan kişiler bu programı kullanabilirler.

Windows 7 işletim sistemi ve üzerinde uyumlu olarak çalışan program, malesef Windows XP ve Windows Vista için destek sunmuyor. Basit bir fotoğraf gezgini ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız cPictuıre'ı ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim. 32 ve 64 Bit'lik versiyonları bulunan programın, işletim sisteminize göre uygun olanını indirmeniz gerekiyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

cPicture, programı kurulum olmadan direkt olarak kullanma seçeneği sunan fotoğraf dosyalarını tarama ve görüntüleme seçeneği sunan bir yazılımdır.

Bilgisayarınızda var olan fotoğrafları görüntüleyerek kütüphane şeklinde bir alan üzerinden yönetim seçeneği sunan bir yazılımdır. Programları tek tek görüntüleyerek ters ve yan duran fotoğrafları anında düzenleyerek kullanmak için kayıt işlemleri sunan bir yazılımdır. Farklı formatlardaki içerikleri de görüntüleme seçeneği sunan bir uygulamadır.

Uygulama içerisinde; fotoğraf kontrol, basit düzenleme, fotoğrafları düzenli alanlar içerisine yerleştirme ve düzen oluşturma seçenekleri mevcut dur.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;