Curse Voice

League of Legends için Sesli Sohbet Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Curse
tamindir.com indir.com

Curse Voice, Curse firması tarafından League of Legends için yapılan hızlı ve ücretsiz sesli sohbet programıdır.

Curse Voice, maç içerisinde takım arkadaşlarınız ile sesli sohbet olağanı sağlıyor. Ancak, bunun olması için takım arkadaşınız da bu programı yüklemesi gerekiyor. Şampiyon seçim ekranında takım içerisinde kimlerin bu programı kullandığı sizlerle paylaşılıyor ve bu sayede takım arkadaşlarınızın programı kullanıp kullanmadıklarını sormanıza gerek kalmıyor. 

Takım arkadaşınız veya arkadaşlarınız bu programı kullaıyorsa; program içerisinde oda kurarak takım arkadaşlarınızı bu odaya davet edebiliyorsunuz ve hızlı bir şekilde sesli sohbet yoluyla iletişim kurabiliyorsunuz. Bu sayede maç içerisinde daha kombine bir şekilde hareket etmenize olanak sağlanıyor. 

Curse Voice şu anda açık beta sürecinde. Bundan dolayı programı ücretsiz bir şekilde, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Curse Voice; ücretsiz sesli sohbet programı olarak Curse firması tarafından League of Legends için tasarlanmıştır. 

Maç içerisinde takım arkadaşlarınız ile sesli sohbet olanağı sağlayan Curse Voice tek şart olarak takımda bulunan arkadaşlarınızın da bu programı kullanmaları gerektiğini sunmuştur. Takım içerisinde kimlerin bu programı kullandığını şampiyon seçim ekranından görüntüleyebilir bu sayede programı kullanan arkadaşlarınızla dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz. 

Program içerisinde oda kurarak veya takım arkadaşlarınızdan programı kullananları odaya davet ederek hızlı bir şekilde sesli sohbet ortamı oluşturabilirsiniz. Bu sayede maç sırasında daha organize ve daha dikkatli bir şekilde hareket edebilir, daha iyi kombine olabilirsiniz. Curse Voice ücretsiz olarak kullanabileceğiniz açık beta sürecinde etkili bir programdır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;