D3DGear

Oyun Videosu Kaydetme ve Ekran Görüntüsü Alma Programı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

D3DGear oynadığınız oyunlardaki ekran videosu kaydetme işlemini yerine getiren bir Fraps benzeri bir ekran kayıt aracıdır.

Program oyun videosu kaydetme işlemini farklı formatlarda yapabilmektedir. AVI veya WMV formatında sesli olarak kaydedeceğiniz videolarda kullanılan gelişmiş MPEG sıkıştırma metodu sayesinde kaydedilen videolarınızın diskte kapladığı yer azalmakta ve kalitesi artmaktadır. D3DGear çalışırken oynadığınız oyunun performansını olabildiğince az etkileyecek şekilde tasarlanmıştır ve oyun oynarken takılmalar yaşatmamaktadır. Kullanıcı videoların çöüzünürlüğünü, saniyedeki kare sayısını, ses giriş kanalını ve ses seviyesini belirleyebilmektedir.

D3DGear'ın bir diğer kullanışlı özelliği ise saniyedeki kare hızını ekrana veren frame rate görüntüleme sayacıdır. Klavyede atayacağınız kısayol ile etkinleştirebileceğiniz bu sayacın pozisyonunu, yazıtipi rengini ve boyutunu belirleyebilirsiniz.

D3DGear video kaydetme özelliğinin dışında ekran görüntüsü alma özelliğine de sahiptir. Bu özellik yardımıyla oyunlardan yakalayacağınız görüntüleri BMP, JPG, TGA, PNG, PPM ve HDR formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Dilerseniz tarih etiketi veya saniyedeki kare hızı sayısını ekleyebileceğiniz resimleri isteğinize bağlı olarak atayacağınız kısayol tuşuna basılı tutma yoluyla arka arkaya kaydedebilirsiniz.

D3DGear'ın en önemli özelliklerinden biri kaydettiğiniz videoları canlı video yayınına dönüştürebilme imkanı vermesidir. Belirleyeceğiniz URL'ler üzerine kaydetmekte olduğunuz videoları otomatik olarak gönderebilen program canlı video yayınınıza mikrofon ile seslendirme eklemenize de izin verir.

D3DGear genel olarak kullanımı kolay olan ve zengin özelliklere sahip bir oyunlarda video kaydetme programıdır.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
D3DGear; bilgisayarınızın ekranında oynattığınız bir videoyu kolaylıkla kaydedebileceğiniz kullanımı kolay bir oyun videosu kaydetme ve ekran görüntüsü alma yazılımıdır.
D3DGear yazılımının kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde oyun videolarınızı kolaylıkla kaydedebilir ve dilerseniz ekranınızın görüntüsünü kolaylıkla alabilirsiniz.
D3DGear yazılımı ile yakaladığınız görüntüleri BMP, JPG, TGA, PNG, PPM, HDR formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;