DarkComet RAT Remover

DarkComet Zararlısını Silme Yazılımı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: PhrozenSoft
indir.com

Windows bilgisayarınızın uzaktan kontrol erişimine kapı açarak bilgisayar korsanlarının sisteminizde bulunan tüm özel bilgilerinize ulaşmasını sağlayan DarkComet zararlısını DarkComet RAT Remover yazılımı sayesinde sisteminizden silebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan yazılımı özellikle bilgisayarlarında banka bilgisi, kredi kartı bilgisi, kişisel bilgilerini barındıran kişilerin mutlaka kullanması gerekmektedir. Program sayesinde DarkComet ismi ile bilinen ve sisteminizin uzaktan yönetim uygulamasına erişim için gerekli olan portları açarak bilgisayar korsanlarının sisteminizde bulunan tüm bilgilerinizi çalması için geliştirilmiş olan bu zararlıyı sisteminizden güvenli bir şekilde kaldırarak izinsiz bir şekilde uzaktan erişimi engelleyebilirsiniz.

Programı bilgisayarınıza kurup çalıştırdıktan sonra tarama düğmesine basarak sisteminizi ve sistem belleğinizi tarayan yazılım sadece bir kaç dakika sonra DarkComet zararlısını bularak kolaylıkla imha edebilmekte ve sisteminizin güvenliğini sağlayabilmektedir.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;