Digiturk Play

Windows 8 için Digiturk Play Uygulaması

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Windows 8 için özel olarak tasarlanmış arayüze sahip Digiturk Play uygulaması ile beğendiğiniz programları istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

34 adet canlı televizyon kanalını, yerli ve yabancı dizileri, son filmleri, belgeselleri ve Lig TV programlarını yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Lig paketi satın alarak, herhangi bir ek ücret ödemeden Spor Toto Süper Lig, İngiltere Premier Ligi, Rusya ve Brezilya Ligi ve Beko Basketbol maçlarını Windows 8 tablet ve bilgisayarınızdan canlı olarak izleyebilirsiniz.

Eğlence, spor, müzik, belgesel, film ve dizi… Digiturk Play ile dilediğinizi dilediğiniz yerde izleyin.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayar ve tablet kullanıcıları için geliştirilmiş olan Digiturk Play uygulaması sayesinde televizyon yayınlarını istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Kolay kullanımlı bir arayüze sahip olan Digiturk Play' de bulunan 34 canlı yayın televizyon kanalında yerli ve yabancı diziler ile filmleri izleyebilir, çeşitli kategorilerde hazırlanmış olan belgeselleri görebilir ve Lig TV yayınlarını yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden Lig TV paketlerinden herhangi birini satın alarak Spor Toto Süper Lig, İngiltere Premier Ligi, Rusya Ligi, Brezilya Ligi ve Beko basketbol müsabakalarını da canlı olarak izleyebilirsiniz.

Digiturk Play uygulamasını sadece yurtiçinde bulunan Digiturk aboneleri kullanabilmektedirler.

İndirme Sayfası (indir.com)

Nerede olursan ol, canlı spor heyecanı hep yanında. Spor Toto Süper Lig, İngiltere Premier Ligi, Rusya ve Brezilya Ligi ile beraber Beko Basketbol Ligi maçlarının canlı yayınları yüksek görüntü kalitesiyle sadece Digiturk Play’de. İzlemek istediğin lige ait paketi veya tek maçı satın aldıysan herhangi bir ek ücret ödemeden Windows 8 'e ait tüm platformlardan maçları izleyebilirsin. Uygulamayı yüklemen ve üye girişi yapman yeterli.

Ayrıca 34 canlı TV kanalı, yüzlerce yerli-yabancı dizi ve film, en sevilen belgeseller ve en çok takip edilen Lig TV programları da Digiturk Play uygulamasında.

Önemli noktalar:-Bu uygulamayı sadece Yurtiçi Digiturk Play aboneleri, Türkiye’de kullanabilmektedir.

-Yurtiçi Digiturk Play kullanıcıları, web sitesinden (digiturkplay.com.tr) gerçekleştirdikleri üyeliklerde kullandıkları e-posta ve şifreleri ile uygulamaya giriş yaparak, izleme hakkına sahip oldukları içeriklere ulaşabilirler.

-Uygulama üzerinden satın alma yapılamamaktadır. Digiturkplay.com.tr sitesi üzerinden Giriş veya Premium üyeliğinizi aktive edebilir veya spor paketleri satın alabilirsiniz. Site üzerinde gerçekleştirdiğiniz alımların hemen ardından izleme hakkına ulaştığınız içerikleri Windows 8 'e ait tüm platformlardan izleyebilirsiniz.

-Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, operatörünüz tarafından data tarifeniz kapsamında ücretlendirme yapılabilir.

-Sıkça sorulan sorular için lütfen http://www.digiturkplay.com.tr/digiturkplaynedir/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Özellikler:

  • Futbol
  • Basketbol
  • Haftanın Maçları
  • Film
  • Dizi
  • Belgesel
  • Eğlence

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;