Dilediğin Yerde

Digiturk android uygulaması

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Digiturk'ün abonelerine özel olarak sunduğu Dilediğin Yerde servisi ile Digiturk'ün zengin içeriğini dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde görüntüleyebilirsiniz. Dilediğin Yerde Windows 8 uygulaması ile televizyon keyfini tabletinizden ve bilgisayarınızdan sürebilirsiniz.

Windows 8 için tasarlanmış şık ve anlaşılır arayüzü ile dikkat çeken Dilediğin Yerde uygulamasını Windows 8 cihazınıza yükleyerek Digiturk üyeliğiniz dahilindeki tüm programları izleyebilirsiniz. Canlı olarak izleyebileceğiniz yüksek görüntü kalitesi sunan 20'den fazla kanal, Spor Toto Süper Lig maçları, en çok izlenen, hasılat rekorları kırmış filmler, belgesel, müzik, çocuk kanalları, severek izlediğiniz diziler ve geçmiş bölümleri ve daha fazlasını Digiturk Dilediğin Yerde uygulamasında bulabilirsiniz.

Digiturk üyelik numaranız veya telefon numaranız ile giriş yaparak kullanmaya başlayabildiğiniz Dilediğin Yerde uygulamasının başlıca özellikleri:

  • 20'den fazla kanalı canlı olarak izleyin.
  • Favori takımınızın maçlarını kaçırmayın.
  • En çok izlenen ve yeni eklenen filmlerin yer aldığı Seç İzle ile dilediğiniz filmi izleyin.
  • En yeni filmlerin sıralandığı Kirala İzle bölümünden dilediğiniz filmi kiralayıp izlemeye başlayın.
  • Tekrar İzle bölümünden kaçırdığınız dizi ve programları dilediğiniz zaman izleyin.
İndirme Sayfası (tamindir.com)
   Digiturk artık gittiğiniz her yerde sizinle.Üstelik sadece anlık yayın akışı ile değil; kaçırdığınız programlar, fizlmler, diziler ve 20'den fazla kanalı canınızın istediği her an izleyebileceksiniz.
   Evde, işte, şehir dışında, hatta isterseniz yurt dışında olun, Digiturk'ten hiç bir şekilde uzak kalmayacaksınız.Bu uygulamayı kullanarak Digiturk'u cebinizde taşımak için yapmanız gereken ekstra işlemler olmayıp sadece Digitürk üyelik numaranız veya telefon numaranızla giriş yapmanız gerekmekte.Ve bu uygulama içindeki yayınları hiç bir şekilde ödeme yapmadan android işletim sistemli cihazınızdan takip edebileceksiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;