DMDE

Veri Kurtarma Programı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: Dmitry Sidorov
tamindir.com gezginler.net

DMDE, oldukça karışık bir program olarak bilgisayarınızın diski üzerindeki kaybolan veya yanlışlıkla silinen dosyalarınızı geri getirmenizi sağlıyor. İşlemi gerçekleştirmek için arama, düzenleme ve geri getirme adımlarını sırasıyla takip etmelisiniz.

NTFS ve FAT dosya sistemlerinin her ikisi ile de çalışan ve güçlü veri kurtarma araçları sunan program işini gerçekten çok iyi yapıyor. Arayüzünün sade olmasına rağmen programı kullanabilmek için orta düzey bir bilgisayar kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

Kimi zaman bizim için önemli olan dosya ve belgeleri bilgisayarımız üzerinden silebiliriz yada kaybedebiliriz. Bilgisayarların diski üzerinden silinen veriler hiç bir zaman tamamen kaybolmamaktadır. Diskinizin içinde hala bir yerlerde bulunan verilerinizi DMDE ile rahat bir şekilde kurtabilirsiniz.

Özellikler:

  • Desteklediği dosya sistemleri: FAT12/16, FAT32, NTFS/NTFS5
  • Kaybolan verileriniz için hızlı arama
  • Gelişmiş arama
  • Taşınabilir bir program olduğundan herhangi ir yükleme işlemi gerektirmez

Programın deneme sürümü olan bu versiyonunda belirli bir adres ve dosya grubu içerisinde veri kurtarımı işlemi dışındaki tüm özelliklere sahiptir. Ücretsiz olarak indirip deneyebileceğiniz programın beğenmeniz durumunda 16 Euro karşılığında tam sürümünü almanızı öneririm.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

DMDE, veri araması, düzenlemesi ve disklerdeki kurtarma için güçlü bir yazılımdır. Dizin yapısını ve dosyaları bazı karmaşık durumlarda, diğer yazılımlar yardımcı olamayacağı zaman özel algoritmalar vasıtasıyla kurtarabilir.

DMDE, disk düzenleyicisi, basit bölüm yöneticisi (ör., Bölüm silinmesini sağlar), disk görüntüleri ve klonları oluşturmak için bir araç, RAID oluşturucu, geçerli panelden dosya kurtarma gibi bir dizi ücretsiz özellik içerir. Ücretli sürümler kısıtlama olmaksızın dosya ve dizin geri yüklemeyi destekler; DMDE Professional Edition, istemciler için verileri kurtarmaya yarayan ek özellikler içerir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;