Dual Monitor Tools

Çift Monitör Ayarlama Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Çift monitör kullanan Windows kullanıcıları için hazırlanmış bu küçük program, ek monitörünüzü daha etkin kullanabilmek ve Windows altında zor olay işlemleri kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Kısayol tuşları, fare imleci, farklı masaüstü duvar kağıtları, ekran yaklama aracı ve geçici olarak ikincil monitörü kapatmak gibi özellikleri sunmaktadır.

Genel Özellikleri:    Hızlı bir şekilde monitör seçimi yapabilme.    Seçtiğiniz programın hangi monitörde açılmasını istediğinizi belirleme.    Windows 7 altında gelişmiş kısayol yönetim sistemi. (Windows XP/Vista/7 ile uyumludur.)    Fare imlecini monitörler arası geçişte değiştirebilme.    Her bir ekran için ayrı duvar kağıdı ataması yapabilme.    Belli uygulamalar çalışırken ikincil monitörü pasif konuma geçirme.    Ekran kaydı yaparken ikincil monitördeki görüntüleri engelleme yada dahil etme.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Dual Monitor Tools, iki monitör kullanan Windows kullanıcıları için geliştirilmiş bir program. Dual Monitor Tools ile 2 monitörünüzü de eş zamanlı olarak senkronize edebilir ve kullanabilirsiniz. 

Program içerisindeki özel araçlar sayesinde her 2 monitöründe aktif kullanımı için kısa yollar atamak mümkün. Program ile her 2 monitöre de farklı duvar kağıtları atayabilirsiniz. Program ile kullanmadığınız monitörü program aracılığı ile kapatmanızda mümkün. İstediğiniz programı istediğiniz monitörde açarak görüntüleyebilirsiniz. Fare imlecini monitörler arası geçişlerde kolay algılanması için farklı simgeler atayabilme.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;