EBS Toplu Mail Gönderim Programı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
Üretici: EBS Yazılım
indir.com gezginler.net

EBS Toplu Mail Gönderim Programı sayesinde reklam, tanıtım, davet vb. epostalarınızı listenize çabuk ve zahmetsiz yollayabilirsiniz.HTML veya resim formatında epostalar hazırlayarak, abonelerinize, müşterilerinize bültenler, tanıtımlar göndermenizi sağlar.MS Outlook veya excel dosyanızdan toplu eposta listesi aktarımına olanak tanımaktadır.ÖZellikleri:- Epostalarınız yüksek hızda listenize iletilir.- Epostalarınıza dosya ekleyebilirsiniz.- Sınırsız hesaba gönderim yapabilirisniz.- Liste oluşturabilir, gruplara ayırabilirsiniz.- Gönderilmeyen epostaları otomatik ayıklar.

İndirme Sayfası (indir.com)

EBS Toplu Mail Gönderim programı ile kampanya, kutlama, duyuru ve reklamlarınızı göndermek istediğiniz kişilere kolay ve hızlı şekilde gönderebilirsiniz.

Gönderim isteğinize bağlı olarak html yada resim formatındaki broşür veya e-bültenlerinizi müşterilerinize, üyelerinize, bayilerinize ve ulaşmak istediğiniz kitlenize e-posta gönderimini sağlayabilirsiniz.

Spam mahiyetinde olmayan çoklu gönderimler yapmanıza olanak tanır.

Adreslerinizi ister tek tek ekleyebilir, isterseniz bir excel dosyasından veya Outlook'tan topluca yükleyebilirsiniz.Oluşturduğunuz mesaj taslakları programın veritabanında saklayabilir, istediğiniz zaman tekrar kullanılabilir.

Özellikleri :Yüksek hızda e-mail gönderimMail tasarım editörüEk dosya eklemeMail kişi listesi düzenlemeMail listesi gruplamaŞablon kaydetmeSınırsız e-posta gönderimGönderim aralığı süresiGiden ve gitmeyen e-maillerin raporlanmasıResimli ve HTML formatında e-mail gönderebilmeKendi kişi gruplarınızı oluşturabilmeHatalı ve tekrar eden e-mail adreslerinin silinebilme özelliğiExcel'den veya Outlook'taki adres defterinden mail adreslerinin aktarılabilme

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;