eM Client

Windows için E-Posta İstemcisi

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: eM Client Inc.
tamindir.com indir.com gezginler.net

eM Client, sahip olduğunuz e-posta hesaplarınızı daha rahat ve pratik şekilde kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir e-posta istemcisi. Windows işletim sistemi üzerinde çalışan eM Client, e-posta servislerinin standart olarak sunduğu tüm özelliklere sahip.

Kullanım kolaylığı sağlanabilmesi adına sade ve modern bir şekilde tasarlanan istemci, ücretsiz kullanımlarda 2 farklı e-posta hesabınızı yönetebilmenizi sağlıyor. Daha fazla e-posta hesabını kontrol etmek için ücretli versiyona geçiş yapmanız gerekiyor.

Takvim, görev görev yöneticisi, rehber ve mesajlaşma gibi yararlı özelliklere sahip olan eM Client, sahip olduğunuz Google, Outlook vb. hesaplarda kullanmış olduğunuz servis ve uygulamaları senkronize ederek, hem takvim bilgilerinizin hem de iletişim bilgilerinizin kaybolmamasını sğalar.

Outlook ve Thunderbird istemcilerinden direk olarak tüm bilgileri alabilen istemciyi kısa bir süre deneyerek hoşunuza gitmesi durumunda sürekli kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle çalışan ve e-posta işleri ile sık sık uğraşan kişiler için yararlı olacak olan eM Client'i mutlaka dinlemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

eM Client; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde kullandığınız mevcut e-posta istemcisine alternatif olarak kullanabileceğiniz kolay kullanıma sahip bir Windows için E-Posta İstemcisidir.

Kullanıcıya rahat ve pratik bir kullanım sunan eM Client sade ve modern bir tasarıma sahip. 2 farklı e-posta hesabınızı yönetmenize olanak sağlayan yazılımda daha fazla e-posta hesabını yönetmek istiyorsanız ücretli versiyona geçmelisiniz.

Yazılımı kullanarak sahip olduğunuz Google Outlook gibi hesaplarla kullanmış olduğunuz servis ve uygulamaları senkronize ederek hem takvim bilgilerinizi hemde kişi bilgilerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Yazılım takvim, görev yöneticisi, rehber ve mesajlaşma gibi bir çok faydalı özellik ile birlikte gelmektedir.

Ayrıca eM Client istemcilerinden direk olarak tüm bilgileri alabilmektedir.

İndirme Sayfası (indir.com)

eM Client, çeşitli servislere ait (Gmail, Yahoo, Hotmail, IMAP/POP3 hesapları) e-posta, takvim, adres defteri gibi bilgilere erişmenizi ve senkronize etmenizi sağlayan ücretsiz bir e-posta istemcisidir.

eM Client, sahip olduğu sihirbazla MS Outlook, Outlook Express ya da Thunderbird gibi eski e-posta istemcinizdeki tüm e-posta, etkinlik, görevler ve iletişim bilgilerinizi içe aktarabilir.

Program sahip olduğunuz birden fazla takivimi Gmail hesabınızla ya da mobil cihazlarınızla senkronize etmenizi sağlar.

  • eM Client, SMTP, IMAP ve POP3 gibi standart ve SSL/TLS gibi güvenli e-posta protokollerini destekler.
  • Mesajlarınızı S/MINE teknolojisiyle imzalar ve şifreler
  • Hızlı arama motoru ile binlerce e-posta ve ek dosyası içinde arama teriminizi bulur
  • Program ile E-posta görünümünüzü ve imzanızı kişiselleştirebilirsiniz
  • Mesajlarınızı farklı kategorilere göre organize edebilirsiniz
  • Otomatik hesap kurulum aracıyla e-posta adınız ve şifrenizi girmeniz yeterli, diğer ayarlamaları eM Client halleder.
  • Takvimizini Gmail, Zimbra, Yahoo, Apple Server ile senkronize edebilir (CalDAV kullanarak)
  • Tam fonksiyonlu takvimini günlük, haftalık, aylık takvim görünümde kullanabilirsiniz
  • Gmail hesabınız ile senkronizasyon ve hızlı takvim içi arama
  • Skype, Yahoo, ICQ, Facebook chat gibi anlık mesajlaşma servisleri desteği sağlar

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;