Etüt ve Özel Ders Takip Programı

Etüt ve Özel Ders Takip Programı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Etüt ve Özel Ders Takip Programı, randevu sistemiyle ders veren dershaneler,etüt merkezleri ve ders bürolarının ders trafiklerini rahatça yönetmesini ve yapılan işlemlerin detaylı raporlarını hazırlayabilen etkili bir yazılım.

Bu programı kullanarak, öğrencilerinize birkaç tıklama ile birebir ders oluşturabilir, grup etütleri ayarlayabilir, muhasebe işlemlerinizi takip edebilir ve kurumda işlenen tüm dersler hakkında işinize yarayacak bir çok rapor ve ders tablolarını oluşturabilirsiniz. Kısaca kurumunuzun tüm ders trafiğini en etkin bir şekilde bu program ile yönetebiliriniz.

Programın Özellikleri:

  • Basit şekilde dersler oluşturarak, dersler hakkında detaylı raporlar hazırlamak
  • Yazıcı Dostu Çıktı Al özelliği ile çıktılarınızda daha az toner kullanma
  • Öğrencilerinize kolayca ulaşabilmeniz için Soyada göre arama seçeneği
  • Toplu veli raporu hazırlama
  • Muhasebe takip bölümü
  • Öğrencilerinizin devamsızlığını takip edebilme

Dershaneler, özel okullar, etüt merkezleri ve özel ders büroları için oldukça kullanışlı olan programın ücretsiz olan deneme sürümünü indirerek 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Bu süre içerisinde programı beğenirseniz tam sürümünü satın alarak kullanmaya devam etmek mümkün. Öğrencilerinizi, dersleri ve muhasebesi tutmayı oldukça basit hale getiren bu programı kullanmanızı tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Etüt ve Özel Ders Takip Programı; dershaneler ve randevu sistemi ile çalışan etüt merkezleri için özel olarak tasarlanmış olup, tüm ders ve yapılan işlemlerin kayıt ve takibini yapabilmelerine olanak sağlayan kullanımı kolay bir Etüt ve Özel Ders Takip Programıdır.
Etüt ve Özel Ders Takip Programı içeriğinde; basit şekilde dersler oluşturarak, dersler hakkında detaylı raporlar hazırlama, raporlarınızın çıktısına alabilme, yazıcı dostu çıktı özelliği sayesinde daha az toner harcayarak çıktı alabilme, öğrencilere kolay ulaşım için soyada göre arama seçeneği, toplu veli raporu hazırlama, muhasebe takip modülü, öğrenci devamsızlık takibi gibi bir çok işlevsel özellikleri bulunmaktadır.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;