Evlenme Bildirim Programı

Evlenme Bildirim Programı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
Üretici: murat turan
indir.com

Evlenme Bildirim Programı; Nüfus Müdürlükleri ve Evlendirme Memurluklarının rahatlıkla kullanabileceği evlenecek olan çiftlere resmi işlemler için yardımcı olan program evlenmek isteyenler için evlenme ile ilgili bütün formları içeren kullanışlı bir yazılımdır.

Evlenme Bildirim Programı, evlendirme yetkisine sahip kurumlar için hazırlanmış olup istediğiniz zaman başka hiçbir yardımcı programa gerek duymaksızın programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Evlenme Bildirim Programı; uluslar arası aile cüzdan talep belgesi, evlenme akdi ve beyannamesi, erkek ve kadın nüfuz cüzdan örneği ve sağlık raporu, evlenme ehliyet belgesi, VGF 20, istatistik formu, soyadı kullanım dilekçesi, ikametgah belgesi, kızlık soyadı kullanım formu, evlenme metni(otomatik olarak ülke ve ülke kodları seçimi, ülke adına ve koduna göre arama yapabilme, il, il kodu, ilçe, ilçe kodu alanlarına gör arama yapabilme, erkek ve kadın bilgileri de doğum tarihi girilip ve yıl bölümü girilip yıl yaşın otomatik olarak hesaplanması, yaş engeli olan kişilere otomatik uyarı vb. özellikler) ve benzeri daha pek çok özelliği bulunan program testten geçmiş kaliteli bir yazılım örneğidir.

Evlenme Bildirim Programının kök dizinini oluşturan; Dinler ve kodları, evlenme türü ve kodları, evlenme türü yeri ve kodları, medeni haller ve kodları, ülkeler ve kodları, iller, bağlı ilçeler ve kodları gibi veri tabanları kendi kategorilerinden Nüfus Müdürlüklerinden alınmış en güncel bilgileri içermektedir. Ayrıca veri tabanları txt dosya türü olduğu için yeniliklere açıktır. Özellikle belirtmek istediğimiz Evlenme Bildirim Programı bütün ülke, il ve ilçeler mevcuttur.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;