Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook Zaman Tüneli İçin Yaratıcı Kapak Resimleri

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Üretici: Tamindir
tamindir.com indir.com

Facebook profilinizi kişiselleştirmeniz için hazırlanmış birbirinden güzel kapak fotoğrafları. Zaman tüneli görünümü için hazırlanmış resimler arasında her tarza hitap eden bir seçenek bulunuyor. Beğendiğiniz kapak fotoğrafını profilinize eklemek için tek yapmanız gereken facebook sayfanızdaki "kapağı değiştir" linkine tıklamak. Burada bulacağınız 24 resim Facebook kapağı için özel olarak hazırlanmıştır dolayısıyla boyutları profiliniz için birebir uygundur.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Facebook Kapak Fotoğrafları, programı facebook profilinize yönelik geliştirme, düzenleme ve güzelleştirme amaçlı resimler sunan bir yazılımdır.
Program, birbirinden güzel kapak fotoğrafları, zaman tüneli görünümü için hazırlanmış resimler arasında her tarza hitap eden bir duvar kağıtları sunmaktadır.
Program ile; beğendiğiniz kapak fotoğrafını profilinize eklemek için tek yapmanız gereken facebook sayfanızdaki "kapağı değiştir" linkine tıklamak.
 Burada bulacağınız 24 resim Facebook kapağı için özel olarak hazırlanmıştır dolayısıyla boyutları profiliniz için birebir uygundur. 
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;