Facebook Password Remover

Facebook Şifresi Kırma ve Bulma Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Facebook Password Remover, bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir Facebook şifresi bulma programlarından bir tanesi olarak karşımıza çıktı ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Programın sade ancak biraz eski tarzda hazırlanmış arayüzüne alışmak oldukça kolay ve böylece kaybolan Facebook şifrelerinizi tespit edebilir, aynı zamanda farketmeden bilgisayarda depoladığınız şifrelere de erişebilirsiniz.

Temelde Facebook şifresi ele geçirme ya da Facebook şifresi bulma amacıyla hazırlanmamış olan program, yanlışlıkla bilgisayarınızda depolanan şifreleri kaldırmanız için üretilmiş. Ancak tabii ki o bilgisayarda tarayıcılara kaydedilmiş tüm Facebook şifrelerinin listelenmesini de sağlıyor. Böylece şifreyi hatırla seçeneğini kullanmış olan Facebook kullanıcılarının şifrelerine hemen erişebiliyorsunuz.

Programın desteklediği web tarayıcıların listesi şu şekilde:

  • Internet Explorer (tüm sürümler değil)
  • Google Chrome
  • Mozilla Firefox
  • Opera
  • Comodo Dragon
  • Flock
  • SRWare
  • SeaMonkey
  • CoolNove

Programın bulduğu şifreler hemen HTML dosyaları halinde kaydedilebiliyorlar fakat direkt olarak programın arayüzünü kullanarak bu şifrelerin bilgisayardan sonsuza dek silinmesini sağlamak da mümkün. Böylece hiç zorlanmadan sizin için güvenlik açığı barındıran şifre ve kullanıcı adı bilgilerini ortadan kaldırabiliyorsunuz. Facebook şifrenizi unuttuysanız ve yeniden bulmanız gerekiyorsa da programı denemekten çekinmeyin.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Facebook Password Remover, tamamen ücretsiz bir Facebook şifresi bulma yazılımıdır.

Kaybolan şifrelerinizi yeniden bulmanıza imkan tanıyan yazılım, aynı zamanda kimseye farkettirmeden bilgisayarda depolanan şifrelere erişilmesine de imkan tanıyor.

Aslında yazılım, bilgisayarınızda yanlışlıkla depolanmış olan şifreleri kaldırmanız için geliştirilmiş olsa da tarayıcılara kayıt edilmiş tüm şifreleri listeleyebiliyor. Bu sayede de unuttuğunuz şifreleri hatırlamanızı sağlıyor.

Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox gibi pek çok tarayıcıyı destekleyen yazılım buluna şifreleri HTML formatında kayıt edebiliyor.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;