Fengel

Facebook Engel Kaldırma Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Buğra Ayan
tamindir.com indir.com gezginler.net

Fengel, başkaları tarafından engellenen Facebook kullanıcılarının, engellendikleri kişilerin profil fotoğraflarını görebilmesini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Google Chrome eklentisi. Facebook engel kaldırma programı olarak geçen Fengel, aslında 2 basit işleve sahip. Bu işlevler:

  • Facebook'a giriş yapmadan kişilerin profil fotoğraflarını görüntüleme
  • Engelleyen kişilerin profil fotoğraflarına erişim sağlama

Facebook üzerinde merak ettiğiniz kişilerin profilleri herkese açık değil ise bildiğiniz üzere açamıyorsunuz. Fengel, Facebook engelini kaldırarak profil fotoğraflarını görmenizi sağlıyor. Hem de giriş bile yapmadan. Diğer özelliği ise sizi Facebook üzerinde engelleyen kişilerin profil fotoğraflarını görüntüleme. Bu özellik sayesinde de, sizi engellediğini düşündüğünüz eksi arkadaşlarınız, sevgiliniz yada aranızın kötü olduğu kişilerin profil fotoğraflarını kolayca görebiliyorsunuz.

Facebook engel açıcı diye nitelendirebileceğiniz Fengel, tüm Facebook engellerini kaldırararak, engellemeye rağmen istediğiniz kişilerin profil fotoğraflarını bulabilmenizi sağlıyor. Eğer internet tarayıcısı olarak Google Chrome kullanıyorsanız, bu küçücük eklenti ile Facebook engel kaldırma işlemini yapabiliyorsunuz. Ayrıca yine Facebook ile ilgili olan Facebook şifre çözücü programını kullanarak unututğunuz şifreleri bulabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Facebook engel kaldırma programı olan Fengel Google Chrome eklentisi olarak kullanıma sunuldu. Facebook'a giriş yapmadan kişilerin profil fotoğraflarını görebilir ya da sizi engelleyen kişilerin profil fotoğraflarına kolaylıkla erişebilirsiniz.

Facebook üzerine geliştirilen pek çok uygulama, eklenti veya yazılım bulunuyor. Ancak Fengel eklentisi alıştığımız işlevlerden farklı özellikleriyle dikkati çekiyor.

Fengel uygulaması sayesinde 2 farklı sonuca ulaşabiliyorsunuz. Bunlardan birincisi; Facebook kullanıcısı olmasanız bile arama motorlarındaki yönlendirmelerin karşımıza çıkardığı hata sayfalarını geçerek istediğiniz herhangi bir Facebook kullanıcısının fotoğrafına ulaşabilirsiniz.

Bunu yapmak ise çok kolay. Kullanıcının sayfasına girdikten sonra uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan 'F' tuşuna tıklamanız ve sonrasında da 'Fotoğrafı aç' diyerek kişinin güncel profil fotoğrafını açabilirsiniz.

Fengel'in ikinci işlevi ise sizi engelleyen kişilerin fotoğraflarını göstermesi. Bu işlevinde de hata sayfasını geçebilen uygulama, kişi sizi engellemiş bile olsa profil resmine erişmenizi sağlıyor. Bu sayede de profilin sahibi olan kişinin sizi engellediğini kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz.

ÖNEMLİ NOT: Fengel'i kullanabilmek için Google Chrome kullanıyor olmanız gerekmektedir. indir butonuna bastıktan sonra açılacak pencereden "+ Ücretsiz" butonuna tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

.Bu eklenti sayesinde bir kişi sizi Facebookta engellese dahi profil fotoğrafına ulaşabilirsiniz.

Fengel uygulamasının basit 2 işlevi vardır. Bunlardan ilki Facebook'a giriş yapmadan kişilerin Profil Fotoğraflarını gösterebilmesi ikincisi ise sizi engelleyen kişilerin profil fotoğraflarına erişmenizi sağlamasıdır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;