FileMaker Pro

Veritabanı Programı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: FileMaker
tamindir.com indir.com

FileMaker Pro 9, FileMaker firması tarafından geliştirilen bir veritabanı yazılımıdır. Yeni sürümüyle birlikte 30'dan fazla özellik eklenmiştir. Program en büyük değişimi 9. versiyonuyla gerçekleştirdi. Hızlı başlangıç ekranıyla veritabanı işiniz en kolay hale getirildi.

Veritabanı üzerinde tam hakimiyet sağlandı.FileMaker, aslında Macintosh için hazırlanmış bir program iken windows sürümü de çıkarılmıştır. Programın tcp-ip, odbc ve xml özellikleri bulunmaktadır. Programın en büyük yanı güçlü bir yapıya sahip olması. Program ile yapmış olduğunuz veritabanı uygulamasını internet üzerinden de değiştirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

FileMaker Pro; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız için özel olarak tasarlanmış kullanımı kolay bir veritabanı programıdır.

FileMaker Pro yazılımına yeni sürümü ile birlikte 30'dan fazla yeni özellik eklenmiştir. Ayrıca programda tcp-ip, odbc ve xml özellikleri bulunmaktadır. Güçlü bir yapıya sahip program ile yapmış olduğunuz veritabanı uygulamasını internet üzerinden değiştirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;