Flash Bellek Gizli Dosya Görüntüleme ve Silme

Flash için virüs tarama ve imha seçenekleri sunan program

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: TeknoSINAV
indir.com gezginler.net
Flash Bellek Gizli Dosya Görüntüleme ve Silme, programı usb belleklere yönelik virüs taramaları ve temizlemeleri yapabilen bir programdır.
Program, kullanıcılara virüslerin en çok barındığı ve taşındığı alan olan usb bellekler için virüs araştırmaları ile virüs imha işlemleri sunan bir programdır. Windows işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz bir programdır. 
Tamamen kullanıcı odaklı olarak sunulan, trojen, worms gibi üst seviye virüsleri tespit ederek, kalıcı olarak silebilen bir programdır. Kullanımı ve tarama seçenekleri kolay olan bir yazılımdır.
İndirme Sayfası (indir.com)

Flash bellekler virüslerin en çok barındığı yerlerin başında gelirler, birçok virüs çeşidi vardır örnek vermek istersek, trojen, worms, vb... virüsler günümüzde bilgisayar kullanıcılarının başını ağrıtan virüs çeşitleridir.

Flash Bellek Virüs - Trojen Görüntüleme Programı sayesinde o anda kullanılan flash belleğin içeriğindeki virüslerce görüntülenmesi engellenmiş olan dosyaları kolaylıkla görebilirsiniz. Şunu unutmayalım gizlenmiş olan bütün dosyalar virüs değildir, bu konuya dikkat etmelisiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;