FotoMix

Ücretsiz Fotoğraf Manipülasyon Aracı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com gezginler.net

Hazır efektler yardımıyla basit adımlarla eğlenceli ve farklı manipülasyonlar hazırlamanızı sağlayan FotoMix pek çok aracıyla hem kullanıcı dostu hem de ücretsiz.

Sevdiğiniz bir ünlünün yerine başka bir fotoğraf koyarak çok komik kompozisyonları bile oluşturabileceğiniz FotoMix fotoğraflardaki küçük izleri ve hataları düzeltmeniz için de kullanılabiliyor.  Programla fotoğraflar baskıya hazır hale getirerek kupa, tişört gibi eşyaların üzerine basılabilir. Fotoğrafların arka planını kaldırmak veya yeni bir arka planla bambaşka bir fotoğraf yaratmak kullanıcının hayal gücüne kalıyor. Özellikleri:

  • Fotoğraflara arkaplan ekleme, çıkarma
  • Fotoğraf kolajları, illüstrasyonlar, duvar kağıdı, CD-DVD kapağı gibi çok geniş bir skalada çalışmalara hazırlama
  • Tasarımlarınızı hazırladıktan sonra e-posta yoluyla paylaşma veya tişört, kupa gibi her türlü baskı işi için kullanabilme
İndirme Sayfası (tamindir.com)
FotoMix, içeriğindeki hazır efektleri sayesinde kolayca farklı manipülasyonlar hazırlamanıza yardımcı olacak bir programdır. Bu işlemi gerçekleştirirken hem öğrenecek hem de eğleneceksiniz. 
Kullanıcı dostu arayüzü ve ücretsiz olmasıyla program kullanılabilirliğini arttırmaktadır. FotoMix ile fotoğraflarınızdaki küçük hataları da düzeltebilir, sevdiğiniz kişilerin fotoğraflarının yerine başka fotoğraf koyarak eğlenebilirsiniz. 
Yapmış olduğunuz çalışmaları kupa ve tişört gibi kullanılabilir eşyaların üzerine bastırabilirsiniz. Bu program ile hayal gücünüzün üzerine çıkabilirsiniz. 
Programın diğer özellikleri arasında; arkaplan ekleme, çıkarma, fotoğraf kolajları, duvar kağıdı, illüstrasyonlar gibi özelliklerde bulunmakta olup çalışmalarınızı e- posta yoluyla arkadaşlarınıza da gönderme imkanına sahipsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Ücretsiz bir fotoğraf manipülasyon aracı.  FotoMix ile farklı fotoğrafları birbirine katarak kompozisyonlar elde edebilirsiniz.  Fade ve transparent ayarlarıyla fotoğrafları birbiri içerisine gömerek dilediğiniz resim kompozisyonlarını oluşturabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;