Free Audio CD Burner

Ses cd'leri oluşturma programı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Free Audio CD Burner, müzik cdleri oluşturmanız için hazırlanmış basit bir programdır. Oluşturduğunuz cdleri mp3 çalarınızda veya aracınızda rahatlıkla dinleyebilirsiniz. 

Program Özellikleri:- CD-R ve CD-RW disklerine yazabilir.- Tekrar yazılabilir disklere sorunsuz tekrar yazma yapabilir.- Popüler tüm müzik formatlarını destekler: *.mp3, *.wav, *.aac, *.m4a, *.m4b, *.wma, *.ogg, *.flac, *.ra, *.ram, *.amr, *.ape, *.mka, *.tta, *.aiff, *.au, *.mpc, *.spx, *.ac3- Oluşturduğunuz cd içindeki dosyaların listesine ulaşabilme.- Windows'un kendi sürücülerini kullanarak diske yazma işlemini gerçekleştirir. (IMAPI)Programda yazma işlevini çalıştırmak:

- TrackAtOnce (varsayılan gelir) (Diske direkt yazma işlemine başlar. Diski açık bırakır ve daha sonra ekleme yapabilirsiniz.)- DiscAtOnce (Diski tek seferde oluşturur. Geri dönüşü yoktur.).Sistem Gereksinimleri: Windows XP SP3, Vista, Windows 7 ve .Net Framework 2 SP2

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Free Audio CD Burner, programı bilgisayarınız da var olan ses ve müzik dosyalarını Cd çalar olarak çoğaltmak için sunulan bir programdır.
Program, kullanıcılara profesyonel olarak ses cd'leri oluşturma imkanı sunan, mp3, wav, aac, wma, ogg, flac, ra, amr, tta, mpc, ac3 gibi formatları desteklyerek cd çoğaltma işlemleri sunan bir programdır.
Tamamen kullanıcı odaklı olup, cd writer ve dvd writer destekli çalışan kullanımı ve kurulumu gayet kolay olan bir yazılımdır. Windows işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz bir programdır. 
İndirme Sayfası (indir.com)

Free Audio CD Burner: Ses CD'si Oluşturma Programı

Free Audio CD Burner, *.mp3, *.wav, *.aac, *.m4a, *.m4b, *.wma, *.ogg, *.flac, *.ra, *.ram, *.amr, *.ape, *.mka, *.tta, *.aiff, *.au, *.mpc, *.spx, *.ac3 uzantılı ses dosyalarını CD çalarlar için uygun ses CD'si yapmanızı sağlayan Türkçe ve ücretsiz bir programdır.

  • Yeniden yazdırılabilir diskleri silme
  • CD-R, CD-RW disklere yazabilme
  • Windows Image Mastering API kullanır
İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;