Free HTML5 Video Player and Converter

Ücretsiz HTML 5 Video Oynatıcı ve Dönüştürücüsü

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Ücretsiz HTML5 video oynatıcısı ve dönüştürücüsü ile özellikle blog yazarlarının yoğun olarak ihtiyaç duyduğu bir eksikliği kapatan bir program. Web sitelerinde Adobe flash player gereksinimi duymadan HTML5 destekli tarayıcılarda video dosyalarını izleyebilir ve dinleyebilme imkanı vermektedir.

Dönüştürülebilir formatlar: *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; and *.ts web ortamı ile uyumlu html5 video uzantıları.

Çıkış formatı: *mp4 and *ogv.

Not:HTML5 video oynatıcıyı gelişmiş web tarayıcıları destekler. Internet Explorer 9+, Chrome 3.0+, FireFox 3.5+, Safari 3.1+, Opera 10.5+, Android 2.0+, ve iOS 2.0+.

Sistem Gereksinimleri: Windows XP SP3, Vista, Windows 7 ve .Net Framework 2 SP2

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Free HTML5 Video Player and Converter yazılımı ile oluşturduğunuz HTML5 video dosyalarını ve ses dosyalarını Adobe Flash Player desteğine gerek duymadan HTML5 destekli internet tarayıcılarınızda seyredebilir ve ses dosyalarını kolay bir şekilde dinleyebilirsiniz.
Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bu yazılım ile .avi, divx, mpeg, mp4, wmv, mov, 3gp, flv, ogv ve daha aklınıza gelebilecek her türlü formatta dönüşüm yapabilir ve mp4 ile ogv formatında izleyip, dinleyebilirsiniz. Yazılım aynı zamanda internet explorer, chrome, firefox, safari, opera gibi bir çok internet tarayıcıyı da desteklemektedir. 
Yazılım ücretsiz olmasına rağmen içeriğinde kesinlikle reklam içeriği, spyware veya adware gibi zararlı yazılımları barındırmamaktadır. 
İndirme Sayfası (indir.com)

HTML5 videoları, Adobe Flash Player'a ihtiyaç duymadan masaüstü ve mobil cihazlarda video oynatmaya imkan tanıyan bir format. HTML5'i Internet Explorer 9, Chrome 3.0, FireFox 3.5, Safari 3.1, Opera 10.5, Android 2.0 ve iOS 2.0 gibi birçok tarayıcı ve mobil işletim sistemi desteklemekte.

Free HTML5 Video Player and Converter, videolarınızı kolayca HTML5 formatına çevirmenizi (mp4 ya da .ogv) ve bunu web sayfanızda ya da blogunuzda yayınlayabilmenizi sağlıyor. Böylelikle özellikle mobil ziyaretçileriniz videolarınızı izleyebilmek için Flash Player'a ihtiyaç duymayacak.

Giriş formatları: .avi; .ivf; .div; .divx; .mpg; .mpeg; .mpe; .mp4; .m4v; .webm; .wmv; .asf; .mov; .qt; .mts; .m2t; .m2ts; .mod; .tod; .vro; .dat; .3gp2; .3gpp; .3gp; .3g2; .dvr-ms; .flv; .f4v; .amv; .rm; .rmm; .rv; .rmvb; .ogv; .mkv; .ts.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;