Fruit Ninja

Windows 8 için Eğlenceli Meyve Kesme Oyunu

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Fruit Ninja, dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan beceri oyunudur. Elinizi oldukça keskin bir ninja kılıcı gibi kullanarak önünüze atılan meyveleri seri bir şekilde kesmeye çalıştığınız oyun sizi kısa sürede içerisine çekecek kadar başarılı.

Boş zamanlarınızda hem kafa yormadan hem de zevk alarak oynayabileceğiniz bir beceri oyunu arıyorsanız bu arayışınıza Fruit Ninja ile son verebilirsiniz. Oynanışı çok basit olan oyunu oynadıkça oynamak isteyecek, tabletinizi elinizden bırakamayacak veya bilgisayar başından hemen kalkmayacaksınız.

Hem dokunmatik kontrollerle hem de fare ile oynayabileceğiniz oyunda Classic, Zen ve Arcade modu seçeneklerinin her biri ayrı eğlence sunuyor. Meyveleri ıskalama lüksünüzün olmadığı Classic mod, bir buçuk dakika süre boyunca olabildiğince fazla sayıda meyve kesmeniz gereken, meyvelerin yanı sıra bombaların da havada uçuştuğu Zen mod ve bombaların yanında puanınızı artıran güçlendiricilerle karşılaşacağınız Arcade mod…

Fruit Ninja oyunun Windows 8 cihazlar için tasarlanmış sürümü satın alma gerektirmekte. Deneme sürümünde oyun modlarının her biri 10 kullanım ile sınırlandırılmış.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan Fruit Ninja, ninja kılıcını kullanarak karşınıza çıkan meyveleri kesmeye çalışacağınız eğlenceli bir beceri oyunudur.

Refleks ve el çabukluğunuzu kullanmanız gereken oyunda önünüze atılan meyveleri hızlı bir şekilde kesmeye çalışacak ve her kestiğiniz meyve için ayrı ayrı puan toplayacaksınız.

Kolay bir oynanışa sahip olan oyunu hem Windows 8 tabletinizde hem de bilgisayarınızda oynayabileceğiniz gibi kontrolleri dokunmatik olarak ya da fare ile yapabilirsiniz.

Classic, Zen ve Arcade modlarının yer aldığı oyunda meyveleri ıskalamadan kesmeniz gereken Classic mod, 90 saniyelik sürede en fazla meyveyi kesmeye çalışacağınız Zen mod ve bombaların yer aldığı bölümde puanınızı daha fazla almanızı sağlayan Arcade modlarını bulabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;