Google Drive

Google Çevrimiçi Dosya Depolama ve Paylaşma Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Google
tamindir.com indir.com gezginler.net

Google’ın çevrimiçi dosya depolama servisi uzun yıllardır bütün internet kullanıcıları tarafından bekleniyordu.

Google Drive adı verilen bu programı kullanarak Google Drive aktif hale getirilmiş hesabınıza program üzerinden erişebilir ve Google Drive web servisi üzerinde sakladığınız tüm dökümanlara, belgelere ve dosyalara bilgisayarınızdaki bir klasörü kullanıyormuşsunuz gibi erişebilir ve cihazlarınız arasındaki dosya aktarımını hiç zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Programı yükledikten sonra tek yapmanız gereken drive.google.com adresine girdikten sonra Google Drive hesabınızı aktif hale getirmek.

Google Drive Özellikleri:

  • Dosyalarınızı depolamak için güvenli bir yer
  • Dosyalarınızı gerçek zamanlı olarak diğer kullanıcılarla paylaşma ve düzenleme
  • Yeni dökümanlar ve sunumlar hazırlama
  • Gmail ve Google+ entegrasyonu
  • Güçlü arama özellikleri
  • 30'dan fazla dosya türünü tarayıcınız üzerinde açabilme
  • Yorum atma ve yorumlara cevap verme
  • Hazırladığınız içerikler için otomatik kayıt
İndirme Sayfası (tamindir.com)
Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız için hazırlanmış Google Drive  çevrimiçi döküman yedekleme ve paylaşım uygulamasıdır.
Google Drive ile bütün dökümanlarınızı güvenli bir şekilde saklayabilir ve yedeklediğiniz dosyalara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Bilgisayarınızı kullanarak Google Drive'a yüklediğiniz tüm dosya ve dökümanları görüntüleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. İnternet bağlantınız olmadığı durumlarda bile dosyalarınıza erişebilir kullanılır duruma getirebilirsiniz. PDF ve Office belgeleri gibi bir çok dosyayı yükleyip görüntüleyebileceğiniz Google Drive Mac işletim sistemine sahip bilgisayarınızda bulunması gereken bir uygulama.
İndirme Sayfası (indir.com)

Tüm dosyalarınıza, istediğiniz yerdenGoogle Drive'a yerleştirdiğiniz dosyalarınıza masaüstünüzden, cep telefonunuzdan, tablet bilgisayarınızdan ve drive.google.com adresinden erişebilirsiniz.

Her zaman güncelTek bir yerden bir dosyada değişiklik yapın, dosya her yerde otomatik olarak güncellensin.

5 GB boş alanBaşlangıçta 5 GB alanınız olur. İstediğiniz zaman bir üst düzeye geçerek daha fazla alana sahip olabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;