Gramblr

Instagram Fotoğraf ve Resim Yükleme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Gramblr
tamindir.com indir.com gezginler.net

Gramblr programı, bilgisayarınızı kullanarak resimlerinizi Instagram hesabınıza yüklemenize olanak tanıyan programlardan bir tanesi. Instagram normalde direkt olarak cep telefonu ya da tabletinizden resim yüklemeye izin verdiği için bilgisayardan yüklemek sorun olabiliyor ve telefonuyla uğraşmak istemeyen kullanıcılar direkt olarak Gramblr'ı tercih edebiliyorlar.

Programın arayüzü oldukça kolay olarak hazırlanmış ve herhangi bir şekilde web tarayıcınızı kullanmanıza gerek kalmıyor. Ancak resimlerinizi yüklemeden önce kare boyutlu ve jpg yahut jpeg formatında olduklarından emin olmanız gerekiyor. Aksi taktirde program resimlerinizi Instagram'a yüklemeyecektir.

Elbette yükleme yapabilmek için program içerisinden Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Birden fazla resmi aynı anda yüklemeye izin vermemesi ise programın eksikleri arasında diyebilirim. Resim ve fotoğraflar Instagram hesabınıza yüklendikten sonra Gramblr'ın size sağlayacağı linkleri kullanarak arkadaşlarınızla da hemen paylaşabilirsiniz.

Direkt olarak link kopyalamakla uğraşmamak için Facebook ve Twitter üzerinden paylaşma butonları da program içerisinde yer alıyor. En hızlı yoldan resimlerinizi dostlarınızla ve dünyayla paylaşmak için bilgisayarınıza bulunması gerektiğini düşündüğüm bu uygulamayı denemeyi unutmayın.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Gramblr yazılımı ile bilgisayarınızı kullanarak tamamen ücretsiz olarak fotoğraflarınızı Instagram fotoğraf paylaşım sitesine yükleyebilirsiniz.

Gramblr yazılımının kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde bilgisayarınızda bulunan fotoğraflarınızı direk olarak sorun yaşamadan Instagram hesabınıza yükleyebilirsiniz. 

Yazılımın arayüzünü kullanarak herhangi bir web tarayıcısı kullanmadan direk olarak Instagram hesabınıza fotoğraflarınızı yükleyebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Ancak yükleme işlemi yapmadan önce fotoğraflarınızın JPG veya JPEG biçiminde olmasına dikkat edin. Aksi taktirde yükleme işlemi başarısız olacaktır. Ayrıca programın içeriğinde bulunan Facebook ve Twitter paylaşma butonları ile aynı fotoğraflarınızı direk olarak Facebook ve Twitter hesaplarınızda kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Gramblr, Instagram kullanıcılarının resim/fotoğraf yükleme, yayın akışları, profil görünütüleme, yorum yapma, arama ve beğenme (likes) gibi işlemlerini masaüstü bilgisayarlara getiren ücretsiz bir program. Instagrille ile ayrıca sevdiğiniz fotoğrafları diğerleriyle paylaşabilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Yalnızca mobil cihazlarınızdan (iPhone, iPad, Android) yeni hesap oluşturabilir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;