H2ST Site ve Apartman Yönetimi

Site ve Apartman Yönetim Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

H2ST Site ve Apartman Yönetimi, site ve apartman yöneticilerinin işlerini kolaylaştıracak olan yararlı ve etkili bir programdır. 10 daireden 10000 daireye kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz program sahip olduğu güçlü yapı ve sadeliği sayesinde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Program üzerinde kullanıcı dostu formlar işlerinizi kolaylaştırarak zaman tasarufu yapmanızı sağlamaktadır. Programın hiç bir akıma ihtiyacı olmadığı gibi daha önceden gerçekleştiriğiniz tüm işlemlerin detaylı raporlarına kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Ofis programları ile entegre olan program üzerindeki verileri Excel'e aktarabilirsiniz. Tek bir tuşla aidat oluşturma, gecikme cezası hesaplama, ekstre alma, e-posta veya sms ile borç bildirimi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Aidat ödemelerini program içerisindeki pay ölçer ile kolayca hesaplayabileceğiniz programı 20 daireye kadar ücretsiz olarak kullanabilmek mümkün. 20 daireden fazlasını yönetiyorsanız programın bir üst versiyonunu satın almanız gerekmektedir. İster 20 dairelik bir apartman isterseniz 10000 dairelik bir site yönetimini kolayca gerçekleştirebileceğiniz H2ST Site ve Apartman Yönetimi programını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Programın tüm özellik ve fonksiyonlarından yararlanmak istiyorsanız bilgisayarınızda Microsoft Office 2013 olması gerekmektedir. Fakat yoksa ve 20 daireye kadar olan bir apartman yönetimi gerçekleştirecekseniz, özellik kaybı oranı yüzde 10'dur. Bu nedenle Microsoft Office 2013 olmadan da programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

H2ST Site ve Apartman Yönetimi; site ve apartman yöneticilerinin iş yüklerini hafifletmek ve yapılan işlemlerin daha düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak amacıyla tasarlanmış 10 daireden 10.000 daireye kadar kolaylıkla kullanabileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır.

H2ST Site ve Apartman Yönetimi uygulaması gerçekleştirilen işlemler kullanıcı dostu formlar ile kullanıcılarına zamandan tasarruf sağlamaktadır. Uygulamanın hiçbir akıma ihtiyacı olmadığı gibi önceden gerçekleştirdiğiniz işlemleri de kolayca gözlemleyebilirsiniz. Ofis programları ile entegre olabilen bir yapıya sahip H2ST Site ve Apartman Yönetimi uygulaması kolayca Excel'e aktarılabilmektedir. Tek bir fare tıklaması ile aidat oluşturma, gecikme ceza hesaplama, ekstre alma, e-posta veya sms ile borç bildirme gibi temel bir kaç işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamayı kullanış açısından daha da zengin bir hale gelmesini istiyorsanız Microsoft Office 2013 sürümünü kullanıyor olmanız gerekmektedir.  Bu 20 daireden fazla olan yönetimlerde kullanımı daha da kolaylaştırmak için istenmektedir. Zira aksi durumda da H2ST Site ve Apartman Yönetimi uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz.  

 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;