High Quality Photo Resizer

Fotoğraf Yeniden Boyutlandırma ve Toplu Format Dönüştürme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com gezginler.net

Bilgisayarınızda resim dosyalarının dönüştürme işlemlerini yaparken, teker teker dosya formatlarını değiştirmekten sıkıldıysanız toplu bir şekilde tüm resim dosyalarınızı dönüştürebilen bu programı beğeneceksiniz. Programın arayüzü kolayca kullanabileceğiniz şekilde düzenlenmiş ve içerisindeki sihirbaz sayesinde dosyalarınızı eklemek çok hızlı bir şekilde başarılıyor. Ayrıca sürükle bırak desteği de toplu işlemler için büyük kolaylıklar sağlıyor.

Dosyalarınızı seçtikten sonra dönüştürme çıktılarının yerleştirileceği klasörü seçiyorsunuz ve hangi formata dönüştürmek istediğinizi seçiyorsunuz. Jpg, png, gif, bmp ve diğer temel resim formatları desteklenenler arasında yer alıyor. Dosyanızın boyutlarını değiştirmek istediğinizde oran orantısını bozmadan kolayca piksel boyutu üzerinde değişiklik yapabiliyor ve yine toplu şekilde işlenmesini sağlayabiliyorsunuz.

İçerisinde mobil cihazlardaki fotoğraf uygulamalarında olduğu gibi bazı efektler de barındıran program böylece fotoğraflarını renklendirmek isteyenler için toplu bir çözüm sunuyor. İşlemler tamamlanmadan önce önizlemelerini görebilmeniz de işinizi kolaylaştıracaklar arasında yer alıyor. Pek sistem kaynağı harcamayan programı kullanmak isteyeceğinizi düşünüyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
High Quality Photo Resizer, programı fotoğraflara tekli veya toplu boyutlandırma işlemleri sunan bir programdır.
Program, kullanıcılara bilgisayarı da bulunan fotoğrafları ister tek tek ister toplu bir şekilde boyutlandırma işlemleri sunarak çeşitli kayıt imkanları ile dolu bir yazılımdır. Windows işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz bir programdır. 
Tamamen kullanıcı odaklı olarak hazırlanıp, sunulan yazılım ile, düzenlemesi gerçekleşen resimleri bmp, gif, jpeg, png, tiff, psd, psp gibi bir çok format ile kayıt edebilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

High Quality Photo Resizer ile bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları toplu halde yeniden boyutlandırabilirsiniz. High Quality Photo Resizer; BMP, DIB, EMF, GIF, ICB, JPG, JPEG, PBM, PCD, PCX, PGM, PNG, PPM, PSD, PSP, RLE, SGI, TGA, TIF, TIFF, VDA, VST, WBMP, WMF fotoğraflarını destekler ve JPG, BMP, TIF ve TGA formatına dönüştürür.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;