IGU Expert

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
gezginler.net

   IGU Expert İş Güvenliği Uzmanları için hazırlanmış yardımcı bir programdır.

  IGU Expert ile

·         Risk Değerlendirmelerini

·         Acil Durum Planlarını

·         İş Ekipmanlarının Periyodik Kontrol takiplerini

·         Kimyasal Maddelerin envanter takibi ve depolama durumlarını

·         Personel Durum Takiplerini

·         Çalışma ortamına ilişkin gözlem ve değerlendirmeleri

·         Yıllık Çalışma Planlarınızı

Kolayca hazırlayabilirsiniz.

 

Tek bir program ile sınırsız sayıda işyeri ekleyebilir, işyerinin personel bilgilerini, makine ve ekipmanlarını, kimyasallarını, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını kayıt altına alıp kolayca takip edebilir, işyerlerinin risk değerlendirmelerini farklı metotlarla yapıp çıktı alabilirsiniz.

 İş Güvenliği Uzmanının olmazsa olmazı yazılı dokümanlarıdır. IGU Expert sayesinde Risk Değerlendirmesi, Acil Durum Planı ve gerekli tüm dokümanlarınızı kolayca oluşturup gerektiğinde birkaç hamleyle düzenleyip kaydedebileceksiniz. Yüzlerce doküman düzenli bir şekilde elinizin altında olacak, gerektiğinde kolayca ulaşabileceksiniz.

 

  Neden IGU Expert?

  Program tamamen Kanun ve ilgili Yönetmelikler göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Kullanışlı, sade ve abartıdan uzak ara yüzü ile her İş Güvenliği Uzmanının kolayca kullanabileceği bir yapıdadır ve karmaşıklıktan uzaktır. Doğrudan sonuca odaklı dizaynı ile fark yaratır, bunun en önemli nedeni ise yazılımın oluşum aşamasında bizzat İş Güvenliği Uzmanı görüş ve taleplerine başvurarak  hazırlanmış olmasıdır. Kısa sürede alışkanlığınız haline gelecek olan IGU Expert otokontrol özelliği ile sizi gerekli hallerde uyarır, hata yapma riskinizi azaltarak korur.

İş Güvenliği dünyasına yeni adım atmış, deneyim eksikliği olan uzmanlar için vazgeçilmez bir yardımcıdır. IGU Expert sayesinde İşlerinizi çok hızlı, basit ve kurallarına uygun olarak hazırlamanın keyfini ve  konforunu yaşayacaksınız.

  

IGU Expert sahip olduğu sürekli gelişen Dinamik Veri tabanı yapısı ile Risk Değerlendirmesi çalışmalarınızda size ışık tutar. Hakkında fikriniz olmayan konularda dahi size öneriler sunar. Seçtiğiniz tehlike türlerine karşı alınabilecek önlemler hakkında tavsiyelerde bulunur. İsterseniz tüm bu önerileri dikkate almadan manuel olarak çalışmanıza devam edebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;