Inside Out

Windows İçin Beceri Oyunu

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Disney
tamindir.com indir.com

Inside Out, Windows bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu. Uzun zamandır bilgisayarlarımızda oynadığımız bir oyun türü olan balon patlatma türüne giren oyun gayet eğlenceli duruyor.

Disney tarafından geliştirilen oyun aslında bir animasyon filminden esinlenilerek yapılmış bir oyun diyebiliriz. Disney bildiğiniz gibi bütün filmlerine bir de oyun yapıyor, Inside Out da çıkan en son oyunu.

19 Haziran'da gösterime girmiş olan bu eğlenceli filmde bir ailenin duygularına tanıklık ediyoruz. Duyguları sevimli karakterler halinde gösteren filmde Riley adlı çocuğun duygusal maceralarını izliyoruz.

Oyunda da amacınız ise her bir duygu için anı baloncuklarını vurup eşleştirmek. Böylece baloncukları patlatıyor ve bölümleri geçerek ilerlemeye çalışıyorsunuz.

Özellikler:

  • 125 bölüm.
  • Güçlendiriciler.
  • 4 farklı oyun türü.
  • 3D animasyonlar.

Siz de beceri oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Windows 8 işletim sistemine sahip cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, balon patlatmaya dayalı bir beceri oyunudur.

Disney'nin çektiği filmleri oyuna dönüştürme gibi bir geleneği var ve Inside Out da bu oyunlardan bir tanesi. Balon patlatmaya dayalı oyunda, karakterimizin beyninde farklı duygular kişilik halinde yer alıyor ve Riley isimli karakterimizin bu duygular ile başa çıkmasına yardımcı olacaksınız.

Hiç bir ücret ödemeden sahip olabileceğiniz oyunda her duygu anında baloncukları eşleştirerek yok etmeniz gerekiyor. Bu sayede baloncukları yok ederek tüm bölümleri başarıyla tamamlayabilirsiniz. 125 bölüm, güçlendiriciler, 4 farklı oyun türü, 3D animasyonlar oyun içerisinde sizi bekleyen özelliklerden bazılarıdır.

İyi Eğlenceler!

İndirme Sayfası (indir.com)