ISO2Disc

ISO Dosyası Yazdırma Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

ISO2Disc, ISO dosyalarını CD, DVD ve Blu-ray diskler üzerine yazdırmak için kullanabileceğiniz kullanışlı ve güvenilir bir ISO yazdırma programıdır.

CD-R, DVD-R, DVD+R, CD-RW, DVD-RW, DL DVD+RW, HD DVD, Blu-ray diskleri ve USB bellekleri destekleyen program, ISO imaj dosyalarından kolayca önyüklenebilir CD/DVD veya USB bellekler hazırlamanıza da olanak tanır.

Tek pencereden oluşan kullanıcı arayüzü oldukça sade ve şık bir şekilde hazırlanmış ISO2Disc'in kullanımı oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcıs tarafından kolayca kullanılabilir.

ISO dosyalarınızı CD/DVD veya USB bellekler üzerine yazdırmak için bir programa ihtiyacınız varsa; küçük boyutu, kullanım kolaylığı ve ücretsiz olması nedeniyle ISO2Disc'i mutlaka denemenizi öneririm.

ISO2Disc Özellikleri:

  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Her türlü diske ISO görüntü dosyalarını yazdırma
  • USB bellekler üzerine ISO görüntü dosyalarını yazdırma
  • Önyüklenebilir CD/DVD veya USB bellekler hazırlayabilme
  • Gereksiz karışık ayarlar olmadan kolay kullanım.
İndirme Sayfası (tamindir.com)
ISO2Disc; ISO dosyalarınızı CD/DVD ve Blu-ray disklerinizin üzerine yazdırabilmeniz amacı ile tasarlanmış kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir ISO dosya yazdırma yazılımıdır.
ISO2Disc yazılımı içeriğinde; kullanıcı dostu arayüz araçarı, het türlü diske görüntü dosyası yazdırma, USB bellekler üzerine ISO görüntü dosyalarını yazdırabilme, önyüklenebilir CD/DVD veya USB bellekler hazırlayabilme, kolay kullanım gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunmaktadır.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;