ITRACODE Davetiye Tasarım Programı

Davetiye Tasarım Programı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
indir.com gezginler.net

ITraCode Davetiye Tasarım Programı ile profesyonel olarak tüm ihtiyaçlarınız için davetiyeler tasarlayabilirsiniz.

ITraCode Davetiye Tasarım Programının kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde yüksek kalitede davetiyeler tasarlayabilirsiniz. Yazılım içeriğinde davetiye tasarlarken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçlar mevcuttur. Yazılım ile dilediğiniz şekilde davetiyeler tasarlayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayrıca Davetiye tasarlarken kullanabileceğiniz levhalar, spor içerikli ifadeler, bayraklar, özel kullanıma özgü ifadeler, değişik yazı tipleri, ışıklandırma efektleri gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

Oluşturduğunuz davetiyelerinizi JPEG, TIFF, PNG, WMF, BMP, PDF biçimlerinde kaydedebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Davetiye Tasarım Programını  ile tüm ihtiyaçlarınız için Davetiye hazırlayabilirsiniz.Profesyonel olmanıza gerek yok, yüksek kalitede ve profesyonel Davetiye tasarlamak için ihtiyacınız olan her şeyi bu uygulamada bulabilirsiniz.

Davetiye Tasarım Programını kullanarak yüzlerce hazır Davetiyedan istediğinizi düzenleyebilir veya kendi Davetiyelerinizi oluşturabilirsiniz.  Levhalar, küreler, bayraklar, spor içerikli ifadeler, özel kullanımlar için özgü ifadeler, kullanacağınız harfler için değişik yazı tipleri, ışıklandırma efektleri ve isteğinizi karşılayabilecek birçok özellik bulunmaktadır.

Programın kolay arayüzü sayesinden aradığınız Davetiyeye kolayca oluşturabilirsiniz. Program Türkçe'dir.

Kendi Davetiyeleriniz menüdeki araçları kullanarak kısa sürede oluşturabilirsiniz. Ayrıca ana menüde seçtiğiniz Davetiyeleri yine bu araçları kullanarak düzenleyebilir, onlarca yazı karakterinden birini kullanarak istediğiniz yazıyı yazabilir, oluşturduğunuz Davetiyeları JPEG, TIFF, PNG, WMF, BMP ve PDF formatlarında kaydedebilirsiniz.

Davetiye Tasarım Programı; Davetiye tasarımları ile uğraşanlar için çok büyük bir kolaylık sağlıyor. 

Kendinize göre yeni Davetiyeler yapabilirsiniz. Eğer ben kendim sıfırdan yaparım derseniz yeni sayfa açıp programın sağladığı birçok kolaylık sayesinde Davetiyelerinizi oluşturabilirsiniz.

Davetiye Tasarım Programı tüm kullanıcıların profesyonel Davetiyeler yapmasını sağlayacak bir yazlımıdır.

Bir kaç dakika içerisinde inanılmaz grafikler, Davetiyeler ve reklam sloganları hazırlayabileceksiniz.

Döndürme, ölçekleme gibi işlemler için güçlü grafik motoru

Gölge, Şeffaflık, Parlaklık, Blur, Gradient, vb gibi nesne ve metin düzenleme, özel efektler gibi bir çok özellik içermektedir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;