Kafa Topu

Popüler Kafa Topu Oyunu

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Mousebreaker
tamindir.com indir.com

Orijinal adı Sports Heads: Football Championship olan ve ülkemizde Kafa Topu oyunu adıyla ün kazanan popüler flash oyun Kafa Topu'nu bilgisayarınız üzerinde oynayarak keyifli dakikalar hatta saatler geçirmeye hazır mısınız?

Tek kişilik oyun modunda İngiltere Premier Ligi'nde yer alan takımlardan birini seçebilir ve rakiplerinizi alt ederek ligi en üst sıralarda bitirmeye çalışabilir veya iki kişilik oyun modu sayesinde arkadaşlarınızla birlikte oyun keyfini ikiye katlayabilirsiniz.

Sıradan futbol oyunlarından oldukça farklı olan Kafa Topu'nda kontrol edeceğiniz tek bir futbolcu var ve topa ayakla vurmak yerine genel olarak kafayla vurarak rakip kaleye gol atmanız gerekiyor. 1 dakikalık süre içerisinde hem kalenizi en iyi şekilde korumalı hem de rakibinize olabildiğince çok gol atarak maçı kazanmaya çalışmalısınız.

Maç sırasında kazandığınız takım paralarıyla her maç sonunda isterseniz futbolcunuzun özelliklerini geliştirebilir ve sonraki maçlar sırasında rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Tüm bu özelliklerin dışında maç sırasında saha içerisinde beliren yarar sağlayan veya zarar verecek olan güçlendiricileri de en iyi şekilde kullanarak rakibinize karşı üstünlük kurmak tamamen sizin elinizde. Tabii bu noktada rakibinizin de beliren güçlendiricileri kullanabileceğini unutmamanız gerekiyor.

Son olarak Kafa Topu oyununda yer alan başarımları tamamlamaya çalışarak oyunu çok daha farklı bir noktaya taşıyabilir ve daha çok eğlenebilirsiniz.

Flash oyunları seviyorsanız ve oldukça popüler bir oyun olan Kafa Topu'nu bilgisayarınız üzerinde ya tek başınıza ya da arkadaşlarınızla oynamak isterseniz, oyunu hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunu bilgisayarınıza indirmeden internet tarayıcınız üzerinde hemen denemek isterseniz, Kafa Topu oyunu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Kafa Topu; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir futbol oyunudur.

Ülkemizde Kafa Topu olarak tanınan ancak orijinal adı Sports Heads: Football Championship olan oyunu tek kişilik veya iki kişilik oyun modları ile oynayabilirsiniz. Tek kişilik oyun modunda, İngiltere Premier Ligi'nde bulunan takımlardan dilediğinizi seçerek oynayabilirsiniz. İki kişilik oyun modun da ise arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve onlarla çetin bir rekabete girebilirsiniz.

Klasik futbol oyunlarından farklı olarak Kafa Topu oyununda tek bir oyuncuyu kontrol ediyorsunuz. Genel olarak topa ayakla vurarak gol atılıyor. Ancak Kafa Topu oyunun da topa kafa ile vurarak rakip takımın kalesine gol atmaya çalışıyorsunuz. Oyunda verilen 1 dakik süre içerisinde hem rakibinizin kalesine olabildiğince çok gol atmalı, hemde kendi kalenizi korumalısınız.

Her başarım sonunda kazanacağınız paralar ile dilerseniz futbolcunuzu geliştirebilirsiniz. Bu sayede bir sonraki maçlar için çok daha fazla güçlenir ve rakip takıma çok daha fazla gol atabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;