Makale Takibi Programı

Yazı ve Makale Takip Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Kur Yazılım
tamindir.com indir.com

Bilimsel makale, inceleme, köşe yazısı, şiir, öykü gibi çeşitli yazıları bir veritabanı içerisinde saklama ve gerektiğinde bunlara kolayca erişme olanağı veren bir uygulamadır. Seçtiğiniz bir yazı içerisinde arama yapabileceğiniz gibi anahtar sözcüğe göre veritabanı içerisinde de yazı arayabilirsiniz. Seçilen yazıyı programın içerisinden doğrudan MS Word'e aktarabilir ya da isterseniz yazdırabilirsiniz. Bilimsel çalışmalarda ihtiyaç duyulan "referans bilgisi" program tarafından kolayca oluşturulur. Programa, "txt" ya da "rtf" uzantılı metin dosyalarından yazı aktarabilirsiniz.

Not: Yazılım 2006 yılından beri güncellenmemektedir

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Makale Takibi Programı ile makale, inceleme, köşe yazısı, şiir ve öykü gibi çeşitli yazılarınızı veritabanında saklayarak daha sonra kolaylıkla erişebilirsiniz.

Makale Takibi Programı yazılımının kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde veritabanı içerisinde seçtiğiniz bir yazıyı arayabilmeniz için arama yapacağınız anahtar sözcüğe göre arama yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz yazıyı doğrudan MS Word'e aktarabilir veya yazdırabilirsiniz. 

Bilimsel çalışmalarda ihtiyaç duyabileceğiniz referans bilgisi program tarafından kolaylıkla oluşturulabilmektedir. Ayrıca programa .txt veya .rtf uzantılı metin dosyalarını basit bir şekilde aktarabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;